Adını unuttuğum oyunlar

Exxix

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 2 tane oyun arıyorum ama hala bulamadım. Bu oyunların nasıl olduğunu size yazayım. Eğer bulursanız beni çok memnun edersiniz.
1. Bu oyunda sadece ilk bölümü hatırlıyorum. Biz sandalyede oturuyoruz ellerimiz falan bağlı yanımızda adamlar var. Telefon çalıyor sonra biz bir şekilde iplerden kurtuluyoruz. Ardından o odada olan silahı alıp onları öldürüyoruz. Bu oyunu bilenler yazabilirler.
2.Bu oyun ise savaş oyunu ama biz hiç hareket edemiyoruz. Oyun bölümlü. Olduğumuz yerde dururken adamlar geliyor onlara sıkıyoruz. Etrafımıza dönebiliyoruz. O bölüme göre cephanemiz oluyor. Tank falan şeyler var. Hatta oyunda 2 tuşa basıp sınırsız cephane yapabiliyorduk.

Eğer bu oyunlardan birini biliyorsanız ismini yazabilirsiniz. Başka oyun tavsiyeleri alabilirim.

Şimdiden Teşekkürler....

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben 2 tane oyun arıyorum ama hala bulamadım. Bu oyunların nasıl olduğunu size yazayım. Eğer bulursanız beni çok memnun edersiniz.
1. Bu oyunda sadece ilk bölümü hatırlıyorum. Biz sandalyede oturuyoruz ellerimiz falan bağlı yanımızda adamlar var. Telefon çalıyor sonra biz bir şekilde iplerden kurtuluyoruz. Ardından o odada olan silahı alıp onları öldürüyoruz. Bu oyunu bilenler yazabilirler.
2.Bu oyun ise savaş oyunu ama biz hiç hareket edemiyoruz. Oyun bölümlü. Olduğumuz yerde dururken adamlar geliyor onlara sıkıyoruz. Etrafımıza dönebiliyoruz. O bölüme göre cephanemiz oluyor. Tank falan şeyler var. Hatta oyunda 2 tuşa basıp sınırsız cephane yapabiliyorduk.

Eğer bu oyunlardan birini biliyorsanız ismini yazabilirsiniz. Başka oyun tavsiyeleri alabilirim.

Şimdiden Teşekkürler....
1. Oyun FPS mi acaba :D ?

Benimde adını unuttuğum bir oyun var lütfen bulabilir misiniz Age of Empires tarzı bir oyun yıl 2013'dü PC'ye indirim internetten çok güzel strateji oyunuydu oyun ilk başlangıcında büyük bir ordun var ve karşıdaki askerlerde çok mouse ile seçip saldırıyorsun (Q) tusuna basınca FPS koduna geçiyor adaları ele geçiriyorsun çok güzel bir oyundu bunu bilene valla yemin ederim ödül bile veririm hayatımda oynadığım en iyi oyun.

Merhaba ismini unuttuğum bilgisayar oyunu vardı seneler önce oynamıştım 3 veya 4 kişi ile basliyorduk oyuncuya ve bindigimiz atı beslemek için ot vs seyler satın alıyorduk kendimiz içinde et ekmek vs seyler satın aliyorduk. Ayrıca kale kapılarını açmak için ok mancılık vs seyler satın aliyorduk oyunu nasıl anlatırım başka bilmiyorum gerçekten.kılıçla oynanan bir oyundu kılıç ok at vs seyler vardı

merhaba
benim aradığım oyun bir arena gibi bir yerde geçiyor.
mavi ve kırmızı olmak üzere iki takım var
her iki takımın kendi bölgesi (evi) var ve ortada başka bir ev gibi bir yer var.
içinde bir üçgen prizma var.prizmaya mavi takım değerse prizma mavi kırmızı değerse kırmızı oluyordu.
images.jpg

buna benzer bir araç da vardı

1. bu oyunda sadece ilk bölümü hatırlıyorum. Biz sandalyede oturuyoruz ellerimiz falan bağlı yanımızda adamlar var. Telefon çalıyor sonra biz bir şekilde IP'lerden kurtuluyoruz. Ardından o odada olan silahı alıp onları öldürüyoruz. Bu oyunu bilenler yazabilirler.
2.bu oyun ise savaş oyunu ama biz hiç hareket edemiyoruz. Oyun bölümlü. Olduğumuz yerde dururken adamlar geliyor onlara sıkıyoruz. Etrafımıza dönebiliyoruz. O bölüme göre cephanemiz oluyor. Tank falan şeyler var. Hatta oyunda 2 tuşa basıp sınırsız cephane yapabiliyorduk.

Şimdiden teşekkürler...

2. oyunun adı galiba beach head 2002.

Geri
Yukarı