Adobe CS6'yı sınırsız lisans ile alma

Evet galiba öyle yapıcam teşekkürler

Kötüymüş o zaman hocam, acaba crackli korsan versiyonu işimi görür mü [emoji23]
İşini görür. Para kazanıcam demişsin büyük ihtimal CS6'da tasarımı yapıp sonra linklendireceksin ama bu işleri herkes yapıyor ve artık çoğu firma hazır site sunuyor ona göre hazırlıklı ol öyle dehşet para bekleme.

Hee söylemeyi unuttum tasarım kısmında ileride ilerleyecekseniz Adobe Illustrator'da şart bence diğer türlü bir şeyler hep eksik kalıyor.

İşini görür. Para kazanıcam demişsin büyük ihtimal CS6'da tasarımı yapıp sonra linklendireceksin ama bu işleri herkes yapıyor ve artık çoğu firma hazır site sunuyor ona göre hazırlıklı ol öyle dehşet para bekleme.
Bu konuda da ingilizce giriyor bence devreye freelance olarak pek çok yabancı siteden ufak işler bulmak mümkün.

Farkındayım hocam.. Ama temiz iş yapıp fiyatı düşük tuttummu iş yaparım diye tahmin ediyorum 🤔 Zaten farklı alanlarda da geliştiriyorum kendimi.

Farkındayım hocam.. Ama temiz iş yapıp fiyatı düşük tuttummu iş yaparım diye tahmin ediyorum [emoji848] Zaten farklı alanlarda da geliştiriyorum kendimi.
Piyasa fiyatı düşük tutup işi bozanlarla dolu. Karşında açık söylemek gerekirse bilgisayar açmayı bilmeyenler olacak. 20/70 TL'ye iş yaparsan değer görmezsin haberin olsun, karın tokluğuna çalışanlardan farkın kalmaz.

Piyasa fiyatı düşük tutup işi bozanlarla dolu. Karşında açık söylemek gerekirse bilgisayar açmayı bilmeyenler olacak. 20/70 TL'ye iş yaparsan değer görmezsin haberin olsun, karın tokluğuna çalışanlardan farkın kalmaz.
Onlar hazır site satanlar bildiğim kadarıyla hocam. Benim düşükten kastım 250-500 lira civarıydı aslında.. Zaten bu tip müşterilere bulaşmam, hedefimde biraz daha büyük firmalar var. Bu alanda iyi PR yapmak lazım tabi..

Onlar hazır site satanlar bildiğim kadarıyla hocam. Benim düşükten kastım 250-500 lira civarıydı aslında.. Zaten bu tip müşterilere bulaşmam, hedefimde biraz daha büyük firmalar var. Bu alanda iyi PR yapmak lazım tabi..
Hayır, piyasa hakkında çok bilginiz yok sanırım TR'de kimse o parayı vermez size, büyük firmalar ile çalışmak için tasarım yeteneğinizin iyi olması lazım. Yapacağınız şey imkansız değil ama zor ve işe girmeden piyasayı yoklayın derim zira piyasadan uzaksınız.

Durumun farkındayım malesef, kısmet artık hocam. Olmadı kendime bi konuda site kurar, kenardan üç beş bir şey kazanirım..
O işte kolay değil, biliyorum çok olumsuz gibi davrandım ama yapamazsın demedim yaparsın ama hülyalara girme demek istiyorum. Keşke PayPal kapanmasaydı da yurtdışı için çalışsaydınız ki orda gerçekten iyi meblağlar dönüyor ama PayPal'sız çok kesinti oluyor. Bu işe para için değil zevk ve severek yapın diğer türlü küfürler edersiniz. Sağlıcakla kalın ve başarılı olursunuz umarım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı