Adobe Firefly'da üretilen içerikler telife sebep olur mu?

enes1125

Hectopat
Adobe Firefly'da yapay zeka tarafında ürettiğim fotoğrafları sosyal medyada veya Shutterstock gibi platformlara koysam, herhangi bir telif sorunu ile karşılaşır mıyım?

O programı kullanmak için para veriyorsun diye biliyorum. Telif haklarıda senin olsun bir zahmet.

Yapay zeka çok zeki olursa telif atmayıda öğrenir dikkat et (!)

Adobe Firefly'da yapay zeka tarafında ürettiğim fotoğrafları sosyal medyada veya Shutterstock gibi platformlara koysam, herhangi bir telif sorunu ile karşılaşır mıyım?

Ben de sürekli kullanıyorum. Arada internetteki fotoğrafları olduğu gibi koyuyor ama henüz hiç telif sorunu yaşamadım.

O programı kullanmak için para veriyorsun diye biliyorum. Telif haklarıda senin olsun bir zahmet.

Yapay zeka çok zeki olursa telif atmayıda öğrenir dikkat et (!)
😂 doğru

Ben de sürekli kullanıyorum. Arada internetteki fotoğrafları olduğu gibi koyuyor ama henüz hiç telif sorunu yaşamadım.

Sosyal medyaya mı yoksa Shutterstock gibi platformlara mı?

😂 doğru

Sosyal medyaya mı yoksa Shutterstock gibi platformlara mı?

Instagram ve Pexels'de paylaşıyorum. Onun dışında şu an Firefly ile bir firma için ikon paketi hazırlıyorum. Genelde şehir fotoğraflarını olduğu gibi alıyor. Zaten bütün fotoğraflar Adobe stokundan. Sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum. Adobe fotoğraflarının tamamı copyright free.

Yeni konular

Geri
Yukarı