Adobe Photoshop cc kilitlenme hatası

kaan212

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma format attım ve Photoshop CC yükledim sorunsuz açılıyor ama herhangi bir işlem yapınca direk Photoshop CC kilitlendi diyor nasıl çözücem
Ekran Alıntısı.PNG

Selam lisanslı kullandığınızı var sayıyorum, önce photoshop sıfırlamayı deneyin daha sonra açın ve Edit/Preferences/Type bölümünden Font Preview özelliğini kapatın.

Sıfırlama işlemi: photoshop açmak için tıkladıktan hemen sonra Shift - ctrl - alt tuşlarına basılı tutun ve karşınıza çıkan uyarı penceresine yes diyerek devam edin.

hocam dediğiniz Edit/Preferences/Type ı nereden açacağım
Selam lisanslı kullandığınızı var sayıyorum, önce photoshop sıfırlamayı deneyin daha sonra açın ve Edit/Preferences/Type bölümünden Font Preview özelliğini kapatın.

Sıfırlama işlemi: photoshop açmak için tıkladıktan hemen sonra Shift - ctrl - alt tuşlarına basılı tutun ve karşınıza çıkan uyarı penceresine yes diyerek devam edin.

hocam problem şu ben bu ekrandan başka ekran almıyorum
Hangi sürümü kullanıyorsunuz bir de açar açmaz kitleniyor mu? Hata raporu gönder seçeneğine tıkladınız mı önce bir bunları deneyelim.
hocam açar açmaz kilitleniyor gönderdim de
Hangi sürümü kullanıyorsunuz bir de açar açmaz kitleniyor mu? Hata raporu gönder seçeneğine tıkladınız mı önce bir bunları deneyelim.
adobe photoshop cc 2020 21.2 sürümü

açıldığı gibi bu hatayı veriyorsa sürüm güncellemenizde fayda var aklıma bir tek ekran kartı güncellemesi vs. gibi problemler geliyor onları da bir kontrol edin güncel mi diye

Yeni konular

Geri
Yukarı