Adobe Photoshop CS6 küçük boyutlu çalışma yaparken piksel piksel olması

Herakles07

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba herkese. CS6'da bir görsel yapmak istedim 8cm*3cm olarak fakat piksel piksel oluyor ve çok kötü duruyor. Yazdığım yazı, çizdiğim herhangi bir şey o hale geliyor ve çok kötü duruyor. 8cm*3cm bu boyutta hazırlayıp çıktı almam lazım. Görüntü piksel piksel olmadan normal kalitede nasıl çalışma yapabilirim acaba? Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

8x3cm 300 dpi ölçeğinde bir dosya açtığımda bana 945x354px dosya açıyor. Görseli nerede ve ne için kullanacaksınız?

8x3cm 300 dpi ölçeğinde bir dosya açtığımda bana 945x354px dosya açıyor. Görseli nerede ve ne için kullanacaksınız?
cafede ketçap kaplarının üstüne sticker olarak çıkartıp yapıştırmamız lazım @MarcusKane bey

Merhaba, adobenin başka uygulamarını deneyiniz. Photoshop uygulaması afiş tasarımları için uygundur.
Başka uygulaması myok bizde maalesef. bu yüzden bunda halledebilir miyiz acaba diye düşünüyoruz :/

cafede ketçap kaplarının üstüne sticker olarak çıkartıp yapıştırmamız lazım @MarcusKane bey

Başka uygulaması myok bizde maalesef. bu yüzden bunda halledebilir miyiz acaba diye düşünüyoruz :/
8x3 oranında daha yüksek piksel çözünürlükte de çalışabilirsiniz. İçeriği kendiniz çizdikten sonra problem olmaz. Ancak hali hazırda ufak bir görüntüyü veya logoyu büyütmeye çalışıyorsanız kalite kaybı kaçınılmaz. O tür işlemler için Illustrator gibi vektörel bir programda çalışmanız gerekir.

8x3 oranında daha yüksek piksel çözünürlükte de çalışabilirsiniz. İçeriği kendiniz çizdikten sonra problem olmaz. Ancak hali hazırda ufak bir görüntüyü veya logoyu büyütmeye çalışıyorsanız kalite kaybı kaçınılmaz. O tür işlemler için Illustrator gibi vektörel bir programda çalışmanız gerekir.
Anladım. Teşekkür ederim bilgi için

Geri
Yukarı