Adobe Premier için ucuz lisans nerede bulunur?

emreyesilyurt

Hectopat
Arkadaşlar, kurgu derslerine başlayacağım ve Adobe Premier'i crackli kullanmak istemiyorum. Öğrenciyim ve ucuz yoldan bu işi halletmek istiyorum. Ben ucuza Adobe Premier lisansı nereden bulabilirim?

Orijinal sitesinden 1 yıl kullanım şartıyla *sanırım* öğrenci indirimi oluyor ve t.c yazınca vs. (emin değilim) indirim oluyor diye duydum 80TL'ye kadar düşüyor dediler ama durum nedir bilmiyorum.

Kendi sitesinde öğrenciler için yıllık 1526,40₺ olarak gözüküyor, aylık olarak 127,2₺ gibi bir fiyata geliyor. Bana kalırsa bu tarz abonelik sistemlerinde eğer kullanılacak ise yıllık paket almak daha mantıklı. Gelecekteki zamlardan etkilenmemek için bir nevi karlı oluyor. Şahsen DaVinci Resolve kullanıyorum, Premiere Pro ile kullandığım eklentilerin hepsini onda da kullanabiliyorum, tavsiye ederim. Ayrıca şahsen kurgu tarafında DaVinci Resolve daha başarılı buluyorum. İnternetteki yorumlara baktığımda ise çoğu kişi aynı durumda.

1690580506020.png

Kendi sitesinde öğrenciler için yıllık 1526, 40₺ olarak gözüküyor, aylık olarak 127, 2₺ gibi bir fiyata geliyor. Bana kalırsa bu tarz abonelik sistemlerinde eğer kullanılacak ise yıllık paket almak daha mantıklı. Gelecekteki zamlardan etkilenmemek için bir nevi karlı oluyor. Şahsen DaVinci Resolve kullanıyorum, Premiere Pro ile kullandığım eklentilerin hepsini onda da kullanabiliyorum, tavsiye ederim. Ayrıca şahsen kurgu tarafında DaVinci Resolve daha başarılı buluyorum. İnternetteki yorumlara baktığımda ise çoğu kişi aynı durumda.

Eki Görüntüle 1880696

DaVinci'nin ücretsiz versiyonu ile ücretli versiyonu arasındaki fark nedir?

Kendi sitesinde öğrenciler için yıllık 1526,40₺ olarak gözüküyor, aylık olarak 127,2₺ gibi bir fiyata geliyor. Bana kalırsa bu tarz abonelik sistemlerinde eğer kullanılacak ise yıllık paket almak daha mantıklı. Gelecekteki zamlardan etkilenmemek için bir nevi karlı oluyor. Şahsen DaVinci Resolve kullanıyorum, Premiere Pro ile kullandığım eklentilerin hepsini onda da kullanabiliyorum, tavsiye ederim. Ayrıca şahsen kurgu tarafında DaVinci Resolve daha başarılı buluyorum. İnternetteki yorumlara baktığımda ise çoğu kişi aynı durumda.

Eki Görüntüle 1880696
Adobe Photoshop ve After Effects’e de sahip olduğu için şu an önde. Özellikle yapay zeka konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı