Adobe Premiere Pro ile yaptığım montaj

Herkesgibi

Kilopat
Evet arkadaşlar hayatımda ilk defa bir video düzenledim, CS:GO için bir edit yaptım. Yeni başlayan birisi için nasıl olmuş?🙃 İleriki haftalarda Technopat üyelerinden de klipler alıp güzel bir şeyler yapmayı planlıyorum.🤫
Video'nun daha güzel olması için nelere dikkat etmem gerektiğini yazarsanız sevinirim.☺️
Başı biraz uzun olmuş gibi.🤔
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk defa yapıyorsan güzel olmuş fakat kendini geliştirmen lazım efekt vb. koysan daha güzel olabilirmiş bir de hareketli bir şarkı. :D

Evet arkadaşlar hayatımda ilk defa bir video düzenledim, CS:GO için bir edit yaptım. Yeni başlayan birisi için nasıl olmuş?🙃 İleriki haftalarda Technopat üyelerinden de klipler alıp güzel bir şeyler yapmayı planlıyorum.🤫
Video'nun daha güzel olması için nelere dikkat etmem gerektiğini yazarsanız sevinirim.☺️
Başı biraz uzun olmuş gibi.🤔
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
After Effects'den yapsan, çok daha güzel olabilirdi. Vuruşlara bir tane screen pump koyardın. Yakınlaştırma/Uzaklaştırma efektini daha güzel yapardın.

Yeni konular

Geri
Yukarı