Adobe üyeliği olmamasına rağmen kartımdan para çekiyor

Naakfee19TR

Femtopat
Daha fazla  
Adobe'de geçen ay üyelik almaya karar vermiştim ama vazgeçtim. Şimdi ise Adobe Acrobr adında kartımdan 126 TL çekildiğini fark ettim. Bunun sebebi nedir?

Ayrıca geçen ay üyelik almaktan vazgeçtikten sonra korsan indirmeye karar vermiştim. İndirdim indirmesine ama pek yüzünü açmadım ve kart bilgimi vermedim. Bu bir dolandırıcılık olabilir mi?

Adobe'de geçen ay üyelik almaya karar vermiştim ama vazgeçtim. Şimdi ise Adobe acrobr adında kartımdan 126 TL çekildiğini fark ettim. Bunun sebebi nedir?

Ayrıca geçen ay üyelik almaktan vazgeçtikten sonra korsan indirmeye karar vermiştim. İndirdim indirmesine ama pek yüzünü açmadım ve kart bilgimi vermedim. Bu bir dolandırıcılık olabilir mi?

Benden de 2 aydır para çekmeye çalışıyor abonelik iptal olmasına rağmen. :D

Çözümü basit 2 ay bekleyin karta para atmayın karttan para çekmesin sonra iptal oluyor zaten eğer çektiyse ve devam ediyorsa Adobe hesabına gidip iptal edebilirsiniz. ( kanka karta para at ama 126'yı geçmesin bence ya da başka bir kart kullanmanı öneririm ) Adobe hesabını bul biraz araştır bulursun elbet aboneliği iptal etmeyi.

Son düzenleme:
Çözümü basit 2 ay bekleyin karta para atmayın karttan para çekmesin sonra iptal oluyor zaten eğer çektiyse ve devam ediyorsa Adobe hesabına gidip iptal edebilirsiniz.
Sıkıntı şuki karta para atmak zorundayım.
Diğer sıkıntı ise Adobe hesabıma girince herhangi bir fatura bilgisi, ücretli plan vb. hiç bir şey gözükmemesi. Yani kart uygulamasına bakıyorum para çekilmiş, Adobe'ye bakıyorum hiç bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı