Adrenalin 2020 FPS gösterme ve Radeon Boost sorunu

Jaquar

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Adrenalin 2020 Edition sonrası, oyunda FPS yüksek iken AMD ayarlarında FPS düşük gösteriyor.
Mesela CS:GO ortalama FPS 280-300 arası alıyorum, fakat bu AMD'de ortalamayı 72 FPS gösteriyor.
Bu hatayı bir tek PUBG'de yapmıyor. PUBG doğru verileri gösteriyor. Ayrıca Radeon Boost açınca ekranın çözünürlüğü fareyi hareket ettirince bozuluyor. Kesinlikle Free-Sync açık değil.
Ekran kartı chipsetim: RX590 Nitro+ 8 GB SE.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu çözdünüz mü ? aynı sorun bendede mevcut yeni topladığım bilgisayarımda oyun bir anda delaylı olmaya başlıyor radeon'dan baktığım zaman fps 58 59 sınırda yazıyor kafayı yemek üzereyim

Sorunu çözdünüz mü ? aynı sorun bendede mevcut yeni topladığım bilgisayarımda oyun bir anda delaylı olmaya başlıyor radeon'dan baktığım zaman fps 58 59 sınırda yazıyor kafayı yemek üzereyim
Bende şuan bir problem yok bu konuyu açtığımda yeni çıkmıştı adrenalin ve sorunlarla çıkmıştı şuan o sorunların çoğu çözüldü.

Bende şuan bir problem yok bu konuyu açtığımda yeni çıkmıştı adrenalin ve sorunlarla çıkmıştı şuan o sorunların çoğu çözüldü.
Dostum en güncel sürücüyü mü kullanıyorsun kafayı yemek üzereyim.Seninle aynı sorunu yaşıyorum kasamı 2 hafta önce topladım discord veya sana özel bir yerden ulaşabileceğim bir adres verebilirmisin?

Dostum en güncel sürücüyü mü kullanıyorsun kafayı yemek üzereyim.Seninle aynı sorunu yaşıyorum kasamı 2 hafta önce topladım discord veya sana özel bir yerden ulaşabileceğim bir adres verebilirmisin?
Şöyle söyleyeyim profil seçimlerinden (oyun) seçili bende mesela e-spor filan seçiliyse sende onu oyun olarak ayarla belki düzelir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı