Adrenalin 23.2.2 (WHQL Recommended) yayınlandı

Hocam o genelde VRAM clock Boost hızda çalışmasından kaynaklı oluyor sizde de öyleyse software>ayarlar>ekran> değişken yenileme hızı ayarına açarsanız düzelecektir.
Söylediğiniz ayar sekmesinde böyle bir seçenek göremedim.
1677261698787.png

VRAM'in saat hızını otomatiğe almama rağmen bir değişilik görmedim. Diğer bütün ayarları da kapatıp açmıştım.
AMD FreeSync teknolojisinden bahsediyorsanız, monitörüm maalesef ki desteklemiyor.

Söylediğiniz ayar sekmesinde böyle bir seçenek göremedim.
Eki Görüntüle 1680704
VRAM'in saat hızını otomatiğe almama rağmen bir değişilik görmedim. Diğer bütün ayarları da kapatıp açmıştım.
AMD FreeSync teknolojisinden bahsediyorsanız, monitörüm maalesef ki desteklemiyor.

Bunun için FreeSync desteklemesi gerek hocam.
1677262441456.png

Ben bunu 1 yıldır yaşıyorum bunlar ne zamanki sorunda bilinen demiş olduğu halde düzelmedi işte.
Eki Görüntüle 1679580
Bu sorunun çözümü buradan bulabilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nvdia olayı çoktan çözmüş.

File Type regmpo_disable.reg bu dosyayı indirip bilgisayarını yeniden başlat. Daha sonrasında chromedaki sorun düzeliyor.

@Shoskim denerim yine güncel sürücüye geçince sağ olun. Genelde böyle problemlerin çözümü yabancı kaynaklarda aramak lazım buralarda çok nadir çözülebiliyor ya da uğraşmıyor bizim millet.

Chromium sorunu bende düzeldi, 22.11.2'de donanım hızlandırma açıkken ekran sapıtıyordu 23.2.2'de bu sorun yok.
DDU ile eski driverı silip yeni driver'ı öyle kur, belki çözülür.
Format attım hocam düzelmedi. Harici ekran kartın var mı bende var mesela. Nvidia ile ses çakışması var büyük ihtimalle ondan yeni sürümünde 1 yıldır ses cızırtısı yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı