Adresime Türk Telekom fiber internet geliyor!

-Belirttiğiniz adreste fiber altyapı çalışmalarımız 03.01.2020 tarihinde tamamlanacaktır.

-Belirttiğiniz adreste yakın zamanda planlı bir çalışma bulunmamaktadır.

+Hani yapacaktınız bunun sözünü bana verdiniz?

-Müdürlüğünüzden gelen güncel bilgi bu şekilde...

Olay buna dönebilir haberin olsun.

Mesajı düzenledim.

Şimdi çalışmadan caymışlar mu yoksa yan çizmek için mi uğraşıyorlar? Anlayamadım.

Ben de anlayamadım.
Ancak genel müdürlükten gelecek bilgiyi bekliyorum.
Eğer yine benzer şeyleri söylerlerse ilçe müdürlüğüyle görüşecğim.
@Patrixcs @Ulunay
Bugün saat 2-3 Gibi yine e posta adresine yazdım. Bu kez daire no verdiğim için telefon numarasını benim değil babamın telefon numarası yapmışlar. O Yüzden bildirim ona gitmiş.
Şimdi takip kodu vb. bakayım dedim. Karşıma çıkan bu.
Yaklaşık 1 Saatten fazla süredir Aktif durumda. Umarım babam telefonu bana yönlendirir.

IMG-20201111-WA0060.jpeg

Son düzenleme:
CRC hatası 5 dakika 10000'lere fırladı.
Sizde iki haneli internet hızlarında bile 4K videonun donmasının sebebi bu olabilir. Bende CRC 0 mesela. Gecikmiş fatura ya da geçen seneki tüm Türkiye kesintisi dışında 30 SN- 1 dakikadan uzun kesinti hatırlamıyorum. İnternet ışığı kırmızı yanıp 30-60 saniye arasında tekrar yeşile dönüyor. Eskiden kesildiğini hatırlamıyorum hatta. Bu kesintiler de 1.5 senedir oluyor sanırım. Bazen en can alıcı noktada kesilebiliyor, uzun sürmese bile. Sosyal'de uzun bir mesaj yazdıktan sonra tam göndereceğim sırada internetin gittiği çok olmuştu.
Packet loss da var. Ben de packet loss da olmuyordu ama kullandığım hız da düşük zaten.
İnternet deneyimi yanlızca hıza bakmıyor yani.

@Kaspersky Kullanıcısı şu an 10000 crclere çıkmıyor. Ama ping sorunum var ve inat ediyorlar hala.
Bizde bugün durduk yere iki defa 30 saniye internet koptu. Kırmızı ışık yandı. Sonra internet faturası zamanında ödenmedi sebebiyle sürekli şu sayfaya yönlendirdi:
Ve modeme statik IP atamışlar. 95 ile başlıyor. Faturayı ödeyince dinamik IP oldu ama bir baktım ping Speedtest'te yok yere 70 olmuş.
Zaman ilerleyip şu ana gelince geçen süre içinde de kendi kendine eski değerlere dönmüş gibi görünüyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı