Adreslenebilir RGB LED önerisi

Ne iş için kullanacaksınız? Sürmek için elinizde bir sürücü var mı? Sadece anakarttan mı kullanacaksınız? Bütçeniz nedir ve kaç metre size yeterli gelir?

Kasayı aydınlatmak için kullanacağım. Sürücüden kastınız ne? Bütçe olarak 200-300 TL düşünebilirsiniz.

Sürücü derken ya yapıştırıcı ya da kumanda/kontrol kartı bir şey bahsediyor.

Anakartımda 3pin %v ARGB girişi bulunuyor oraya takacağım. Elimde yapıştırmak için bir şeyler var ama mıknatıslı vesaire olursa daha iyi olur ya da kendinden yapışkanlı.

Anakartımda 3pin %v ARGB girişi bulunuyor oraya takacağım. Elimde yapıştırmak için bir şeyler var ama mıknatıslı vesaire olursa daha iyi olur ya da kendinden yapışkanlı.
Hocam set halinde satılan ürünler size gereksiz pahalı olacak. Ben bu tarz ürünlere para verilmesi taraftarı değilim sırf bir marka üstüne amblem bastı diye. Eğer az biraz elektronikten anlıyorsanız, eliniz biraz lehim tutuyorsa size tavsiyem:
WS2812B Led şerit, ayrı ayrı adreslenebilir akıllı RGB LED 5V Fiyatları ve Özellikleri Şu üründen alın ve ucuna erkek jumper lehimleyin. Zaten anakartınızdan kullanacağınızı söylüyorsunuz. Eğer anakartınız argb led desteklemeseydi başka öneriler de yapabilirdim. Size gelebilecek en ucuz ve en mantıklı yöntem bu.
Hocam set halinde satılan ürünler size gereksiz pahalı olacak. Ben bu tarz ürünlere para verilmesi taraftarı değilim sırf bir marka üstüne amblem bastı diye. Eğer az biraz elektronikten anlıyorsanız, eliniz biraz lehim tutuyorsa size tavsiyem:
WS2812B Led şerit, ayrı ayrı adreslenebilir akıllı RGB LED 5V Fiyatları ve Özellikleri Şu üründen alın ve ucuna erkek jumper lehimleyin. Zaten anakartınızdan kullanacağınızı söylüyorsunuz. Eğer anakartınız argb led desteklemeseydi başka öneriler de yapabilirdim. Size gelebilecek en ucuz ve en mantıklı yöntem bu.
Anakartınızda eğer erkek pin varsa dişi jumper lehimleyin. Söylemeyi unutmuşum.

Son düzenleme:
WS2812B Led şerit, ayrı ayrı adreslenebilir akıllı RGB LED 5V Fiyatları ve Özellikleri Şu üründen alın ve ucuna erkek jumper lehimleyin. Zaten anakartınızdan kullanacağınızı söylüyorsunuz. Eğer anakartınız ARGB LED desteklemeseydi başka öneriler de yapabilirdim. Size gelebilecek en ucuz ve en mantıklı yöntem bu.

Anakartınızda eğer erkek pin varsa dişi jumper lehimleyin. Söylemeyi unutmuşum.

Hocam bahsettiğiniz jumperi nereden bulabilirim?
Şöyle bir şey mi?
Sanırım bunun ucuna 3 kablo lehimlesem yetiyor, değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı