Adreste port dolu görünüyor

Yüksek DPI

Decapat
Daha fazla  
1 ay önce şahinbey sarısalkım mahallesinde olan yeni evime taşındım. Buraya taşınmadan önce Türk Telekom ve diğer firmaların alt yapısına baktığımda boş port olduğunu ve kurulum yaptırabileceğimi görmüştüm. Taşındıktan sonra süreci başlatmak için Türk Telekom'a başvurdum lakin bana port dolu altyapı yok şeklinde uyarı verdiler. Bu ibareden sonra bütün firmaların sitesinde altyapı bilgilerim silindi. Şu an hiçbir firmadan internet bağlantısı alamıyorum. Öğrenciyim ve yaz okulu eğitimlerimiz Online olarak devam ediyor. Bu yüzden ev internetine ihtiyacım var. Türk Telekom üzerinden en kolay yoldan kablolu interneti nasıl bağlatabilirim? Çok ihtiyacım var ev internetine.

1 ay önce şahinbey sarısalkım mahallesinde olan yeni evime taşındım. Buraya taşınmadan önce Türk Telekom ve diğer firmaların alt yapısına baktığımda boş port olduğunu ve kurulum yaptırabileceğimi görmüştüm. Taşındıktan sonra süreci başlatmak için Türk Telekom'a başvurdum lakin bana port dolu altyapı yok şeklinde uyarı verdiler. Bu ibareden sonra bütün firmaların sitesinde altyapı bilgilerim silindi. Şu an hiçbir firmadan internet bağlantısı alamıyorum. Öğrenciyim ve yaz okulu eğitimlerimiz Online olarak devam ediyor. Bu yüzden ev internetine ihtiyacım var. Türk Telekom üzerinden en kolay yoldan kablolu interneti nasıl bağlatabilirim? Çok ihtiyacım var ev internetine.

Port yoksa bağlatamazsın anca Superbox gibi modemler alabilirsin

Port yoksa kablolu internet bağlatmanın kolay yolu yok gibi.

Şöyle bir durum var hocam port yok değil boş port yok diyorlar. 7-8 müstakil evden oluşan bir mahalledeyiz. Komşularımın 7'sinin 5'inde ev interneti var zaten. Onlar zamanında bağlatmışlar örnek veriyorum 2-3 sene önce. Bende şu anda bağlatmak istiyorum lakin yardımcı olmuyorlar.

Port yoksa bağlatamazsın anca Superbox gibi modemler alabilirsin
Hocam zaten bende süperbox kullanamayacağım için bu durumu araştırıyorum. Sınırsız olanına 600 TL istiyor Turkcell benimde öyle bir gücüm yok ne yazık ki ☹️
Port yok ise bağlatamazsın. krc_ysf twitterdan bu kişiye yazarsan belki bir çözüm bulabilir veya tweet at direk.
Hocam daha önce tweet attım. Özelden mesajda yazdım sanırım çok ilgilenemiyorlar

Hocam zaten bende süperbox kullanamayacağım için bu durumu araştırıyorum. Sınırsız olanına 600 TL istiyor Turkcell benimde öyle bir gücüm yok ne yazık ki ☹️

Hocam daha önce tweet attım. Özelden mesajda yazdım sanırım çok ilgilenemiyorlar
Araya adam sokmadığın sürece pek umurlarında olmuyor.

Ümit Önal'a mail atın, 1-2 saate arıyorlar sizi ve şikayetinizi kayıt altına alıyorlar. Bence Ümit Önal'a mail atarsanız size port açılır diye düşünüyorum. Türk Telekom abonesi olmak istediğinizi ancak boş port olmadığından abone olamadığınızı söyleyin, koşarak port açarlar muhtemelen. Kendisinin mail adresini ufak bir google'lamayla bulabilirsiniz, kaldı ki forumda da mevcut diye biliyorum zaten.

Ümit önal'a mail atın, 1-2 saate arıyorlar sizi ve şikayetinizi kayıt altına alıyorlar. Bence ümit önal'a mail atarsanız size port açılır diye düşünüyorum. Türk Telekom abonesi olmak istediğinizi ancak boş port olmadığından abone olamadığınızı söyleyin, koşarak port açarlar muhtemelen. Kendisinin mail adresini ufak bir Google'lamayla bulabilirsiniz, kaldı ki forumda da mevcut diye biliyorum zaten.

Daha öncesinde Yusuf kıraç'a Twitter üzerinden mesaj atmıştım. Şimdi de dediğiniz gibi ümit önal'a mail atmayı deneyeyim. Denemekten başka çarem yok zaten şu anda ☹️ resmî mail hesabına mı atmamı önerirsiniz yoksa özel bir mail adresi var mıdır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı