Türk Telekom adreste boş port olmadığını söylüyor

• Konuyu başlatan smcor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 3B
O sokaktaki başka bir santrale bağlı olabilir bu boş port olayını da sadece Türk Telekom çözer.
Hocam bazıları ön başvuru yapınca gelip yapmışlar. 3 ay taahhütlü paketi seçip başvurmayı düşünüyorum. Siz bunları daha iyi bildiğiniz için size sormak istiyorum. Düşündüğüm şeyi yapmalı mıyım?

Hocam bazıları ön başvuru yapınca gelip yapmışlar. 3 ay taahhütlü paketi seçip başvurmayı düşünüyorum. Siz bunları daha iyi bildiğiniz için size sormak istiyorum. Düşündüğüm şeyi yapmalı mıyım?
Ön başvuruyu yapın hocam o zaman umarım işe yarar..

Bunun bir çözümü yok. Bekliyorsun, kontrol ediyorsun, bekliyorsun… ve böyle gidiyor.
Sürekli altyapı sorgulaması yapmanız lazım, orada görür görmez başvuru yapıp kapacaksınız. Biri mahalleden ayrılır, iptal eder vb.
Biz de 1 yıl böyle bekledik. Superbox kullanmıştık mecbur.

Son düzenleme:
Bunun bir çözümü yok. Bekliyorsun, kontrol ediyorsun, bekliyorsun… ve böyle gidiyor.

Sürekli altyapı sorgulaması yapmanız lazım , orada görür görmez başvuru yapıp kapacaksınız. Biri mahalleden ayrılır, iptal eder vb.

Biz de 1 yıl böyle bekledik. Superbox kullanmıştık mecbur.
Her eve göre ayarlamıyor mu bu portları turktelekom? Öyleyse benim portumu kim kullanıyor?
Yurtdışındaki insanlar marsa gidecek, biz daha internet bağlatamıyoruz.

@smcor Öyle olması gerekiyor ama yapacak bir şey yok işte...
10 gündür mahallemizde internet yok bizim de. Hiçbir çalışma yapıldığını/yapılacağını da düşünmüyorum. Böyle rezil bir firma ülkenin internetini yönetiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı