Adsense yaş sınırı

ibrahim413

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaşım 16. Master bir programcı ve tasarımcıyım. Bir web site fikri buldum ve geliştiriyorum. Pasif gelir elde etmem gerek. Bunu reklamlardan yapacağım ama Adsense'in yaş sınırının altındayım. Paparam var, banka kartı olarak Ziraat Bankası. Ne gibi sorunlar olur, en kötü ne olabilir?

Merhabalar, yaşım 16. Master bir programcı ve tasarımcıyım. Bir web site fikri buldum ve geliştiriyorum. Pasif gelir elde etmem gerek. Bunu reklamlardan yapacağım ama Adsense'in yaş sınırının altındayım. Paparam var, banka kartı olarak Ziraat Bankası. Ne gibi sorunlar olur, en kötü ne olabilir?
En kötü ölürsün en iyi hiçbir şey olmaz.

Kötü olacak bir şey yok eğer adsense de böyle bir sorun var ise ailenin bilgileri ile kayıt ol adsense için benim arkadaşım İş Bankası kartı çıkarmıştı ailesi ile gidip kredi kartı gibi.

Adsense alternatifi sitelere yönel şimdilik. Adsense 18 yaşın altındakilere ödeme yapmıyor.

Henüz 18 yaşında değilseniz ebeveynlerinizden biri veya veliniz kendi Google Hesabını kullanarak AdSense'e kaydolmanızı sağlayabilir. AdSense hesapları onaylanırsa tüm ödemeler siteden sorumlu olan yetişkin kişiye yapılır.
Burada ki yazıya göre 18 yaşını geçmiş bir kişi değil hesap ile kayıt olabilirim.

Geri
Yukarı