Çözüldü Google Adsense Tık Hilesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Hatay / Dörtyol
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım, Bilgisayar Teknik Servis
Siteniz üzerinde Google reklamlara Proxy VPN ve PC programları ile tıklama yapanlar var mıdır? Normal şartlarda Google bu tür yapanlara karşı banlama işlemi yapıyor hesabı askıya alıyor diye biliyorum ama, o zaman diyelim ki, bir siteye kasıtlı olarak gerek proxy VPN ile farklı farklı iplerden anlık 50/60 reklamlara tıklama yaptım sonuç olarak Google bu durumda da banlaması lazım. Ama olmadı çünkü; bir sitede denedim, site sahibi üyelerinden zannedip bildiri paylaşmış git gide siz üyelerimiz sayesinde büyüyoruz diye. Reklamlara destek olduğunuz için teşekkür ederim vs. Yani Google bunu görmüyor mu Canada, Almanya, Hollanda, Brezilya IP adresleri gelip Türkiye sitesinde reklamlara tıklama yapacak? İlginc.

Çekirge bir zıplar, iki zıplar, üçüncüde yakalanır.
Yani hocam aynen; hızlı giden atın *** seyrek düşer. Sözü gibi proxy VPN ile konunun ehli olduğunu sanan çoğu uyanıklar, elindeki işi hızlı bir biçimde yapmak isteyip. Hızlı tıklama olması, onların daha büyük getiri ile karşılaşacağı anlamına gelmez yani her an Google çıkıp merhaba diyebilir. ⛔
İşte sorumun diğer yanıtı da, bu tür hilelere aklınızı yanıltıp kanmayın, yoksa pirinç'e giderken bulgurdan olursunuz 🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı