ADSL mı kullanıyorum VDSL mı?

olcanasqar

Centipat
Makaleler
1
Fotoğraflarda gördüğünüz gibi hattım VDSL2 ama paketim ADSL gözüküyor. Kullandığım modemde ADSL. Ben şuan ne kullanmış oluyorum?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210115-140119.png
    Screenshot_20210115-140119.png
    185,1 KB · Görüntüleme: 145
Fotoğraflarda gördüğünüz gibi hattım VDSL2 ama paketim ADSL gözüküyor. Kullandığım modemde ADSL. Ben şu an ne kullanmış oluyorum?

Hocam bilgilerinizi paylaşmışsınız biri sizin yerinize internetinizi kullanabilir.

16Mbps hız paketinde VDSL için 4Mbps upload ADSL için 1Mbps upload veriyoruz diyor. Yani 16Mbps VDSL paketi var.

Öyle bir şey yok maalesef. VDSL kullanmıyorsunuz siz şu anda ADSL kullanmaktasınız.

ADSL 16Mbps download ve 1Mbps Upload'dan yukarı vermez.

VDSL ise 24Mbps Donwload'dan aşağı vermez upload konusunda ise yanlış bilmiyorsam 8 upload son.

Yani siz ADSL kullanıyorsunuz, evimde ADSL modem var diyorsunuz maadem ADSL var nasıl VDSL internet kullanacaksınız?

Ayrıca şifreyi ise değiştirip bu numarayı kullanan kişininde numarasını değişmekte fayda var veya düzenleyip resimleri silin. Telefonunuz fazlaca çalabilir.

Öyle bir şey yok maalesef. VDSL kullanmıyorsunuz siz şu anda ADSL kullanmaktasınız.

ADSL 16Mbps download ve 1Mbps Upload'dan yukarı vermez.

VDSL ise 24Mbps Donwload'dan aşağı vermez upload konusunda ise yanlış bilmiyorsam 8 upload son.

Yani siz ADSL kullanıyorsunuz, evimde ADSL modem var diyorsunuz maadem ADSL var nasıl VDSL internet kullanacaksınız?

Ayrıca şifreyi ise değiştirip bu numarayı kullanan kişininde numarasını değişmekte fayda var veya düzenleyip resimleri silin. Telefonunuz fazlaca çalabilir.
VDSL'de 16Mbps verilmiyor mu?

Geri
Yukarı