ADSL mi VDSL mi?

Merhaba arkadaşlar,

Yeni eve taşınmak istiyorum ancak ben fiber interneti sevmiyorum.

Bana hangi servisten hangi türden internet alabilirim bana yardım eder misiniz?

Fiber interneti neden sevmiyorsunuz?

VDSL-ADSL kalite olarak fiberin yanina dahi yaklaşamaz.

Var ise fiber kullanın acı çektirmeyin kendinize.

Fiber interneti sevmiyorum ne? Neyinizi etkiliyor? Binada hangi altyapı varsa onu kullanırsınız, ADSL hariç günlük kullanıcıya uygun hepsi ADSL'ye hiç bulaşmayın.
Üniversite sınavından sonra 35 mbps'lik bir ADSL hizmeti kullanmak istiyorum da. Bazı binalar fiber desteklemeyebilir.

Fiber interneti neden sevmiyorsunuz?

VDSL-ADSL kalite olarak fiberin yanina dahi yaklaşamaz.

Var ise fiber kullanın acı çektirmeyin kendinize.
Çünkü fiber internette gizlilik korkusu yaşıyorum. Ben ya VDSL ya da ADSL istiyorum da. Ben gizliliği seven biriyim.

Üniversite sınavından sonra 35 Mbps'lik bir ADSL hizmeti kullanmak istiyorum da. Bazı binalar fiber desteklemeyebilir.

Tek başınıza iseniz VDSL 35 yeter, ADSL maksimum 16mb/s ondan uzak durun. VDSL ise 80'e çıkıyor fiber en iyisi ama.

Merhaba arkadaşlar,

Yeni eve taşınmak istiyorum ancak ben fiber interneti sevmiyorum.

Bana hangi servisten hangi türden internet alabilirim bana yardım eder misiniz?

VDSL daha iyi ADSL'e göre.

Üniversite sınavından sonra 35 Mbps'lik bir ADSL hizmeti kullanmak istiyorum da. Bazı binalar fiber desteklemeyebilir.

Çünkü fiber internette gizlilik korkusu yaşıyorum. Ben ya VDSL'ya da ADSL istiyorum da. Ben gizliliği seven biriyim.

Gizlilik derken nasıl yani hocam altyapıların gizlilik olarak farkı yok hepsi aynı ADSL ve VDSL çok çok eski altyapı türevi fiberde her ne kadar eski olsa da üzerine bir altyapı türevi yok çünkü her ihtiyacı karşılıyor önerim fiber paket tercih edin.

Geri
Yukarı