ADSL Modemi VDSL ile değiştirirsem ne olur?

unknownuser5252

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Türk Telekom 16 Mbps hızında paket kullanmaktayım. Modemim en fazla Mbps 12-13 verebiliyor. Hızım yükseldikçe bağlantı kalitem kötüleşiyor. Şimdi ben bu hattıma VDSL modem kursam hızında ve kalitesinde ne gibi değişiklikler olur? Kurulum için başka herhangi bir işlem yapmam gerekir mi? Yardım için teşekkürler. İyi forumlar.

Adsız.png

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdiki VDSL modemlerin çoğunda ADSL desteği var kurulum konusunda bir sıkıntı yaşamazsın ama sana zaten ADSL sinyal geldiği için VDSL kullanamazsın. Hız artışı bekleme ama belki kopmaların önüne geçersin modem kaynaklıysa eğer. Sana tavsiyem extranetten bir altyapını sorgula orada eğer VDSL yazıyorsa ISS'den geçiş talep edin VDSL kullanın TT kullanıyorsanız fatura baya farkedecektir.

Arkadaşlar merhaba. Türk Telekom 16 Mbps hızında paket kullanmaktayım. Modemim en fazla Mbps 12-13 verebiliyor. Hızım yükseldikçe bağlantı kalitem kötüleşiyor. Şimdi ben bu hattıma VDSL modem kursam hızında ve kalitesinde ne gibi değişiklikler olur? Kurulum için başka herhangi bir işlem yapmam gerekir mi? Yardım için teşekkürler. İyi forumlar.

Eki Görüntüle 557128

Eki Görüntüle 557128
5 GHZ VDSL alınız ileride VDSL geçicek olursanız çok büyük bir avantaj sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı