ADSL2 Plus Modem ile 24 Mbps hiz alınabilir mi?

NASIL BURDAYIM

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar yalin ADSL kullanicisiyim hattim VDSL destekliyormus ancak Turktelekom'u aradigmda port uygunlugu olmadigini soylediler, port talep surecide nasl ilerleyecegi belli olmadigi icin ADSL ile devam edeceğim. Netspeed'in sitesinde 24 Mbps ADSL paketleri gordum. ADSL'de 24 Mbps hiz almam mumkun mu? Hat degerlerim bu sekilde.
Screenshot_20180628-224123.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'u tanıyorsam o hızı 19-20 Mpbs ye sabitler. Genel müdürlüğe mail atıp destek talebi isteyebilirsin ben o şekilde fiber kablo döşettiriyorum oturduğum apartmana kabloları TTNET firması sağlıyor misal sadece elektrikçi gideri olacak o da kablo çekimi. Birde altyapı durumu var o da çok önemli.

Türk Telekom'u tanıyorsam o hızı 19-20 Mpbs ye sabitler. Genel müdürlüğe mail atıp destek talebi isteyebilirsin ben o şekilde fiber kablo döşettiriyorum oturduğum apartmana kabloları TTNET firması sağlıyor misal sadece elektrikçi gideri olacak o da kablo çekimi. Birde altyapı durumu var o da çok önemli.
Basvuru sureci nasil gecti ne kdar surdu acaba ?

Basvuru sureci nasil gecti ne kdar surdu acaba ?

Destek talebi oluşturman gerekiyor ilk olarak adres ve ulaşım bilgilerini verdikten sonra onlar sana ulaşıp altyapı hakkında bilgi verip eğer fiber varsa sokağında falan sadece kablo ve kutu takılması gerekiliyorsa adamlar gelip kurulumu yapıyor 1 hafta falan sürüyor yoğunluğa göre değişebilir yani.

Destek talebi oluşturman gerekiyor ilk olarak adres ve ulaşım bilgilerini verdikten sonra onlar sana ulaşıp altyapı hakkında bilgi verip eğer fiber varsa sokağında falan sadece kablo ve kutu takılması gerekiliyorsa adamlar gelip kurulumu yapıyor 1 hafta falan sürüyor yoğunluğa göre değişebilir yani.
Genel mudurluk icin mail adresi bulamadim link verebilirmisn

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı