ADSL'den VDSL geçiş de internet kesintisi

GreeXen

Centipat
Superonline ADSL'den TürkNet VDSL’e geçiş yaptım 1 hafta önce. Bir sıkıntım yoktu Turkcell'de öğrenci olduğum için fiyatı yüksek geldiği için Türk nete geçiş yaptım. VDSL modemimi aldım internetim açıldı kabloları bağladım kullanıcı adı şifremi girdim ve internet ışığım yanmıyordu, hemen destek kaydı açtım ilettim sorunu gelen cevap;
‘Saha dolabı santral ve kablomama aşamalarının arızalı olduğunu görmekteyim TT ekibi duruma bakacak’ denildi ve ondan sonra TT ise şunu söyledi;
Arıza müşteri kaynaklıdır - TT tarafında sorun tespit edilmemiştir.
Kimse gelmedi yani sistemden bu mesajı aldım, şimdi ben ne yapacağım sorun nerede?
Ben eskiden dediğim gibi ADSL kullanırdım VDSL bağlandı ve aynı DSL kablosunu takıp devam ettim bundan değildir sanırım bilmiyorum telefon falan kullanmıyorum hiç de kullanmadım. TürkNet teknik bilgiler kısmı da şu şekilde.

Dosya Ekleri

• F085B289-09E4-487C-8C2D-07B4727C3C84.png
    F085B289-09E4-487C-8C2D-07B4727C3C84.png
    30,4 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet ekipleri sizden randevu alıp bina içinde ki ankastre ve daire içi bağlantılarınızı yapması gerekiyor. Bu işlemler yapıldı mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı