ADSL'den VDSL'e geçiş sonrası hat değerleri

Yeni vdsl portu kaç güne açtılar? TT müdürlüklerine gitmek gerekli mi?
Dostum dün 18.15 te kullanmış olduğum internet bi anda bi kesildi müşteri hizmetlerini 2 sefer ceo yada bir tweet attım aradılar konuştuk felen derken sabah ben 10 gibi uyandım ışıklar gelmişti

Müdürlükten sözleşme imzaladık biz hat babamın üstüne

Ben attım mesaj yetkililere geri dönüp tekrar arayacaklarını belirtip kapattı aramadı daha. Açtırabileceğimi sanmıyorum dikkate almıyorlar. Adsl portumda yok bir anlık geldi onda da TT ye başvuru yapıp randevü aldım ama vazgeçtim onuda iptal ettireceğim.

Ben attım mesaj yetkililere geri dönüp tekrar arayacaklarını belirtip kapattı aramadı daha. Açtırabileceğimi sanmıyorum dikkate almıyorlar. Adsl portumda yok bir anlık geldi onda da TT ye başvuru yapıp randevü aldım ama vazgeçtim onuda iptal ettireceğim.
Tivibuyla beraber aldık İnterneti biz ayın 6 sinda imzaladık 18 inde kurmaya geldiler 3.kez randevu alışımda ama her seferinde aradım önceden gelirler diye beklerdim ama artık beklemeden sürekli arıyorum açıkçası ara sürekli doany e yaz bence özelden

Ben bugün herşey bitti sanıyordum fakat daha bitmemiş ttnet tek şifre kısmında güncel faturam yüksek çıkıyor şimdi o konuda yazıcam anlaştığımız fiyatla ordaki fiyat farkı var

Arkadaşlar bende Türk Telekom 35mbs kullanıyorum. 50mbs yükseltmek istesem bir sorun olur mu ? Hat değerleri bunlar.
SmartSelectImage_2018-10-25-14-34-44.jpeg

50 MBPS alamazsınız o değerlerle 35-40 arası bir hız alırsınız.
Evet bunun farkındayım. Sormuş olduğum soru farklı. Bir problem yaşar mıyım diye sordum. Kopma gibi. Snr değeri düşük olduğu için bunu sordum. Birde 50mbs paket tanımlı olması benim için önemli çünkü upload hızı 4mbs yükselmiş olacak.

Tabloyu nereden sorgulatıp bulabiliyoruz acaba?
İnternet tarayıcısından modem arayüzüne girmeniz gerekiyor. Genelde 192.168.1.1 olur. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorsunuz. Kullandığınız modem markasına bağlı olarak farklı arayüzler var. DSL günlüğü veya buna benzer bir yerden ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre bilmiyorsanız iss arayıp öğrenebilirsiniz. Özellikle o şifreyi değiştirmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı