TT ADSL'den VDSL'e geçiş ve hat değerleri

muhi0609

Hectopat
İyi günler, bugün ADSL'den VDSL'e geçtim. Eskiden internet paketim ultranet ADSL 16 Mbps paket kullanıyordum ve değerler bu şekildeydi;

retgerger.png

Bugün hipernet 24 Mbps geçiş yaptım. Sonraki değerlerim; (upload hızım 0.4'den 3 Mbps'ye yükseldi)

unknown.png

dsf4534534534.png

Hızım düşük ama benim için yeterli ama aklıma bir şey takıldı. Bu değerleri almamın nedeni hat zayıflaması gibi nedenler mi? Şu an TT ile uğraşmak istemiyorum ileride düzelir mi? Herhangi bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu adresten sorgulama yapıp sonucunu atar mısın? Bu arada iç tesisatını yenilersen hat değerlerin iyileşir.

@1982 nasıl 17 mbps indirme hızı alacak açıklar mısın?

Hocam ben bugün ekip bekliyorum. TTNET 24mbps hipernet paketi satın aldım. Galiba tam verim alabilirim yani 24 mbps hepsini kullanırım diye düşünüyorum.

2.Ekran alıntısı da aynı binadaki alt kat komşumun değerleri. Acaba benim de mi böyle olur yoksa kablolama yeni olacağı için daha mı iyi olur?

Dosya Ekleri

• ekran1.PNG
    ekran1.PNG
    6,5 KB · Görüntüleme: 85
  • ekran2.PNG
    ekran2.PNG
    9,6 KB · Görüntüleme: 72
Opera Anlık Görüntü_2020-03-25_162744_192.168.1.1.png

Arkadaşlar Splitter'ı çıkarıp takıyorum hat değerlerim 5 dk böyle oluyor. Sonra bir anda internet gidip konuda paylaştığım gibi oluyor.

Dosya Ekleri

• jlj.png
    jlj.png
    31,9 KB · Görüntüleme: 79
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı