ADSL'den VDSL'e geçiş yapılmalı mı?

Mactavishgg

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Altyapı yeni geldi daha internetten sorguladığımda 79Mbps çıkan altyapım Superonline'ı aradığımda Max 66Mbps internet altyapım oldğunu söylüyorlar. Bu yüzden 50Mbps'lik paket veriyorlar ilk 6 ay 129TL ikinci 6 ay 139 TL 16Mbps kullanabiliceğim internet değerim hiç oluyor. Fiyatlarda çok pahalı geldi TurkNet 100TL civarında 79Mbps veriyor. Sizce ne yapmalıyım?

Altyapı yeni geldi daha internetten sorguladığımda 79Mbps çıkan altyapım Superonline'ı aradığımda Max 66Mbps internet altyapım oldğunu söylüyorlar. Bu yüzden 50Mbps'lik paket veriyorlar ilk 6 ay 129TL ikinci 6 ay 139 TL 16Mbps kullanabiliceğim internet değerim hiç oluyor. Fiyatlarda çok pahalı geldi TurkNet 100TL civarında 79Mbps veriyor. Sizce ne yapmalıyım?
TurkNet vdsl geçebilirsin.

TurkNet tek korkum müşteri hizmetlerinin olmaması Milleni veya NetSpeed önerir misiniz?
Dostum müşteri hizmetleri olan firmalarda internetin kesildiği zaman anında sana çözüm ulaştırmıyor. Arıza kaydı oluşturuyor yine çözümü 1-2 gün sürüyor. Kesinlikle Turknet'e başvurmanı öneriyorum. Ben senelerdir Türk telekom kullandım. Turknet'e geçtiğim için çok memnunum.

TurkNet'te tek korkum müşteri hizmetlerinin olmaması.
Hem büyük bir artı hem de büyük bir eksi.

Arıza kaydını TurkNet Online İşlemler üzerinden kendiniz oluşturuyorsunuz, bu sayede aracı olan müşteri hizmetleri ile olan iletişimsizlik sorununu da ortadan kaldırıyorsunuz. Ayrıca oluşturduğunuz kayıt direkt bulunduğunuz bölgeden kim sorumluysa ona ulaşıyor.

Eksisi ise, cevaplanması 5 dk bile sürmeyecek bir sorunuzda bile beklemeniz gerekebiliyor. Ayrıca internetinizde sorun yaşadığınızda olmayan internetle kayıt açmak pek kabul edilebilecek bir şey değil.

Ha, biz kullanıyoruz, altyapı FTTH. Memnun muyuz? İdare eder. En azından 100 Mbps dendiyse 100 Mbps alabiliyoruz. Fakat altyapıdan altyapıya değişir, çevrenizde VDSL ile hizmet alan varsa onlara danışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı