ADSL'den VDSL'e geçmek için cayma bedeli ödenir mi?

Sadece upload 4 ise hocam 16VDSL pakettir dowland aynıdır ama upload yükselmiş sanırsam.
Bu arada 50Mbps ne kadar istiyorlar?
Ben arayıp sordum 24VDSL 105TL 35VDSL 115TL istiyorlar.
Taahhüt'ün 3 ayı kaldı fakat hocam ücretlendirme çok değil mi?

Ben internetten baktımda da 50Mbps için yalın internet fiyatı 135TL yazıyordu. Ben mi yanlış baktım acaba?
145TL'imiş pardon. Evet biraz pahalı.

Ben internetten baktımda da 50Mbps için yalın internet fiyatı 135TL yazıyordu. Ben mi yanlış baktım acaba?
Doğrudur hocam paketler şu şekilde şuan;

Size de çok geldi mi? Hocam sırf ücretlendirme yüksek belki düşer diye bekliyorum.
TürkNet 35VDSL sınırsız taahhütsüz 85TL'ye veriyor.
Ne yapsam bilemedim hocam.
Nasıl bir yol izlemeliyiz?

Doğrudur hocam paketler şu şekilde şu an;

Size de çok geldi mi? Hocam sırf ücretlendirme yüksek belki düşer diye bekliyorum.
TurkNet 35VDSL sınırsız taahhütsüz 85TL'ye veriyor.
Nasıl bir yol izlemeliyiz?

Hocam şahsen benim babam taahhütnameyi 2 yıl daha uzatmış 2ay önce mecbur pahalıda olsa 50Mbps geçeceğim gibi duruyor.

Hayır ADSL 16 Mbps kullanıyordum ben 2 gün önceye kadar. O zaman babam uzatmış paketi. Haberim olsaydı izin vermezdim.
Anladım hocam bu arada 35VDSL paketine göz gezdirin derim en azından 150TL vermekten ise 115 olarak söylemişlerdi bana.
Ben Türk Telekom'dan memnum onun için kalmak içinde niyetim var hocam ama ücretlendirme biraz tuzlu.
En azından 24 ay için değil de sadece 12 ay için yeni VDSL taahhüt yapılıyor ise onu düşünüyorum.
Şu pandemi dönemi geçene kadar hastalık dinene kadar idare ederim ondan sonra uğraşırım diye düşünüyorum hocam.
Yoksa 3 ay bekler geçerim.
Çok kararsızım hocam fikir ihtiyacım var.

Hocam orası size kalmış. Bağlantı kaliteniz iyi diyorsunuz. Bence 35VDSL'e geçilebilir. Şu anki faturanız kaç lira?

Hocam orası size kalmış. Bağlantı kaliteniz iyi diyorsunuz. Bence 35VDSL'e geçilebilir. Şu anki faturanız kaç lira?
Vallaha hocam söylesem ne sizin aklınız yok mu? Şakamı yapıyorsun? Gibi tepkiler verebilirsiniz.

Söyle anlatayım ortalama 20 ay önce şuan ki paket yapılırken inanın internetten hiç anlamıyordum.
Port, modem hat değerleri, hız, altyapı buralarda okuya okuya öğrendim son 5-6 aydır.

Şuan 16ADSL 103TL ücret veriyorum sağ olsun o gün şuan ki paketi yapan arkadaş çok sağlam geçirmiş.

Ama şu pandemi dönemi geçene kadar en azında dediğim gibi tekrar 24 girmemem de 12 yaparlarsa belki niyetim var.

Hocam fakat sizce 3 ay taahhüt beklenip başka İSS geçilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı