ADSL'den VDSL'e geçmek için port gerekli mi?

Su an ADSL kullaniyorsaniz ve internetten altyapi sorgulattiginizda VDSL var gorunuyorsa bina / dairede basvurdugunuzda gecebilirsiniz. Modeminiz uyumluysa bir kac saat dahi surmez. Diger servis saglayicilara da basvurun. Sirf Telekom'da kalacagim diye dusunmeyin.
az önce superonlineyi aradığım da vdsl altyapınız yok diyor ama hem bir kaç sitede hemde türktelekom kendisi söyüyor. türknette söylüyor vdsl altyapınız var diyor. onlara da söyledim herkesde var gözüküyor sizde neden yok diyorum bilemiyoruz diyor.
az önce superonlineyi aradığım da vdsl altyapınız yok diyor ama hem bir kaç sitede hemde türktelekom kendisi söyüyor. türknette söylüyor vdsl altyapınız var diyor. onlara da söyledim herkesde var gözüküyor sizde neden yok diyorum bilemiyoruz diyor.
çok karmaşık olaylar ya. çıkamadım işin içinden. türktelekom port olsa vdsl vericez diyor. portun 1 tanesi benim şuan adsl olarak kullandıgım internet. aboneliği iptal edince boşalmıyormu port arkadaş. o zaman boşaldığı için türktelekom vdsl verebilecek duruma geliyor.

TurkNet verebiliyorsa ona geçin beğenmesseniz çıkarsınız taaahütsüz zaten.
zaten ilk tercihim türknet. o da 55mbps verebiliyor ama boş port yok diyor bende onu anlatıyorum. suan kullandıgım portu aboneligi iptal edince port boşalıyorsa türknete geçebilirim değil mi? vdsl olarak?

Zaten ilk tercihim TurkNet. O da 55Mbps verebiliyor ama boş port yok diyor bende onu anlatıyorum. Şu an kullandıgım portu aboneligi iptal edince port boşalıyorsa TurkNet'e geçebilirim değil mi? VDSL olarak?

Geçersiniz diye biliyorum bende sizin gibi ADSL'den VDSL'ye geçtim.
Yalnız yeni modem almanız lazım eğer VDSL desteklemiyorsa modeminiz.

Geri
Yukarı