Çözüldü Advanced System Care silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Selam. Bugun bir film sitesine girdim ve bilgisayarima ben farkımda olmadan Advanced System Care diye bir uygulama yüklenmiş. Uygulama denetim masasinda yoktu ben de gorev yoneticisinden bulup dosya konumundan silmeye calistim ancak 2 tane dosya silinmiyor hiçbir şekilde. Herhangi bir yere sag tik yaptığımda halen o uygulamanın şeyleri çıkıyor. Ne yapmalıyım?

AdvancedSystemCareSağTıkMenüsü.jpeg

KlasörKullanımda.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya konumundan direkt silmek yerine, program ekle kaldır kısmından silmen daha iyi.
Şu anda uygulama aktif çalıştığı için silemiyorsun, sağ altta bulunan simge durumuna küçültülmüş gizli simgelere bak program açıksa kapat, ondan sonra program ekle kaldır kısmından kaldır. Öyle bela bir program değildir.

Görev yöneticisinden, uygulamanın açık olduğu eylemler var ise kapatıp tekrar deneyin.

Eki Görüntüle 986416

Yok hocam uygulamayla alakalı hiçbir şey yok.
Dosya konumundan direkt silmek yerine, program ekle kaldır kısmından silmen daha iyi.
Şu anda uygulama aktif çalıştığı için silemiyorsun, sağ altta bulunan simge durumuna küçültülmüş gizli simgelere bak program açıksa kapat, ondan sonra program ekle kaldır kısmından kaldır. Öyle bela bir program değildir.

Çözüm

Geri
Yukarı