Adwcleaner Diğer Programları Virüs Olarak Algılaması

kurga243

Kilopat
Adwcleaner programı IOBIT firmasının tüm programlarını Ausgolics firmasının tüm programlarını ve JetBooster programı dahil tüm he rşeyi virüs olarak algılayıp siliyor. Adwcleaner programı güvenilir mi yoksa diger programlarda mı sıkıntı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Iobit zaten çöp ürünler üreten bir firma. Sisteme zarar verir. Bunlar virüs değil fakat sistem ayarlarını değiştirip bozabileceğinden tehlikeli olarak sınıflandırılır. Bu tür uygulamaları kullanmayın.

AdwCleaner artık MalwareBytes tarafından desteklenen kaliteli bir yazılım.

Iobit zaten çöp ürünler üreten bir firma. Sisteme zarar verir. Bunlar virüs değil fakat sistem ayarlarını değiştirip bozabileceğinden tehlikeli olarak sınıflandırılır. Bu tür uygulamaları kullanmayın.

AdwCleaner artık MalwareBytes tarafından desteklenen kaliteli bir yazılım.
Iobit evet doğru dediğiniz ama Auslogics de mi öyle ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temizleme amaçlı kullanılan programlarda kayıt defterine ulaşım sistem dosyalarını tarama gibi özellikler olduğu için bu yazılımları engelliyor.

Temizleme amaçlı kullanılan programlarda kayıt defterine ulaşım sistem dosyalarını tarama gibi özellikler olduğu için bu yazılımları engelliyor.
hayır ccleaner wise registry veya optimizasyon programı glary gibi programları virüs yada zararlı olarak görmüyor
Auslogics ürünlerini genelde tavsiye ederim.
anladım silmesi garip degilmi bu arada o firmanın optimizasyon aracını tavsiye edermisiniz

tecnopatın önerdigi kayıt defteri yazılımları var ccleaner ve wise registry gibi
Dünyanın saygın güvenlik siteleri,kayıt defteri yazılımlarını önermiyor. Zararlı yazılım uzmanları gördüklerinde kullanıcıya, nedenlerini de açıklayarak kaldırmasını öneriyorlar. Daha önce konulardan birinde örnek vererek yine yazmıştım.

Dünyanın saygın güvenlik siteleri,kayıt defteri yazılımlarını önermiyor. Zararlı yazılım uzmanları gördüklerinde kullanıcıya, nedenlerini de açıklayarak kaldırmasını öneriyorlar. Daha önce konulardan birinde örnek vererek yine yazmıştım.
o kullanıcıdan kullanıcıya degişiyor misal bu forumda önermiyor ama ben advance systeam care kullanıyorum 8 senedir bir tane bile sorun yada problem çıkarmadı aksine çözdü :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı