AdwCleaner tarama sorunu

• Konuyu başlatan ugur0303
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 7B
U

ugur0303

Ziyaretçi
AdwCleaner programını indirdim. Tara diyorum klasör'e bir dosya geliyor. Programı kaldır diyorum bir uyarı çıkıyor. Evet dedikten sonra program kapanıyor. Tekrardan programı açıyorum tara dedikten sonra tekrardan klasör bölümüne girdikten sonra tekrardan aynı dosya var. Ne yapmam gerekiyor?

Programın sürümü v3.014

Programı açın va kaldır butonuna basarak kaldırın.Sistemi yeniden başlatın.

Ben bu yazılımı kullanmak istiyorum diyorsanız,aşağıdaki adresten tekrar indirebilirsiniz.
Downloads - Outils de Xplode - AdwCleaner

Yazılımı çalıştırmadan önce, tüm dosya ve klasörlerinizi kapatmalısınız. Aktif güvenlik yazılımlarını da kapatın.

Bu yazılıma, masaüstü cihazlarında TP Link kullanan kullanıcılar dikkat etmelidirler. Kullanırlarsa internet ağ sorunları oluşabilir.

Yazılımı kullanmadan önce, sistem geri yükleme noktası oluşturmayı da ihmal etmemek gerekir.

Bende öncelikle arkadaşın denediği programla denedim. Restart attıktan sonra bilgisayarım google chrome adlı programı açtım benim yine anasayfa eski kendiliginden olan anasayfaydı. Ardından önerdiğiniz programı indirip denedim yine değişen birşey olmadı. Bir türlü istem dışı olan anasayfayı degiştiremedim. Benim kullandığım adwcleaner sürümüde 3.014

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı