Aerocool Airhawk Duo 600W İnceleme

teşekkürler :) peki kasanın ön fanları nasıl güçlü mü? elinizi kasanın içine koyduğunuz zaman nereye kadar hissedebiliyorsunuz?(ön panele yakın/ kasanın ortası/ arkasına kadar vs.) Elinizi soğutabiliyor mu? Bugün, yazıda belirttiğim 3 kasanın 2 tanesini (thermaltake j23 ve V200) gözümle gördüm ve denedim hava üflemesinden hiç memnun kalmadım açıkçası. Fakat Thermaltake Commander C35 kasası çok iyi hava üflüyordu, rahat kasanın ortasına kadar geliyordu. Kasanın ön panelinin mesh olması ve paneldeki 2x200mm fanları kaliteli oluşu ürünü güzelleştirmiş. Yarın kısmet ise Aerocool kasayı sipariş edeceğim.
Kesinlikle orta kısmından çok iyi şekilde hissedebiliyorsun.

Dostum selam. Ben de bu kasayı almayı düşünüyorum, memnun musun? Benim odam biraz küçük ve sıcak olduğu için hava sirkülasyonu iyi bir kasa almak istiyorum. Hangi siteden aldın?
Diğer kasa alternatiflerim bunlar:
J23 Link: https://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-versa-j23-tempered-glass-rgb-3x120mm-fanli-midt-siyah-gaming-kasa.html
V200 Link: https://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-v200tg-3x120mm-rgb-fanli-midt-atx-gaming-kasa.html
Corsair Spec Delta Link: https://www.vatanbilgisayar.com/corsair-carbide-serisi-spec-delta-rgb-fanli-midt-atx-siyah-oyuncu-kasasi.html
Aerocool Airhawk
selamlar öncelikle. bu kasaya araştırırken senin yorumunu görünce cevaplamak istedik. yaklaşık 7 8 ay thermaltake v200tg kullandım. bu kadar kötü bir kasa olamaz sanırım. öne 3 tane fan koymuşlar ama süslük. içeri gram hava almıyor. oyun oynarken elini cama koyunca camın bile ısındığını farkediyorsun. oyun oynarken rx580 aorus 75-78 derece arasındaydı. ön paneli açıp aralık bırakıyordum sıcaklık 65-67 arasına düşüyordu. bu nasıl bir mühendislik bu nasıl bir tasarım anlamıyorum. koskoca markalar önü kapalı hava almayan kasalar yapıyor ya gördüğüm yerde deliriyorum artık o kadar nefret ettim şunlardan. bu kasa yüzünden rage atıp bilgisayarımı parçaladım ben. bu dahil hiç bir önü kapalı mesh olmayan kasayı önermiyorum. tamamen kullanıcı kandırmaya yönelik. rx5700 xt ile sistem toplamayı düşünüyorum bu kasa hoşuma gitti benim eline ulaştıktan sonra yorumlarını atarsan iyi olur. rx 5700 xt nitro+ sığar mı ona da bakmam lazım gerçi bi :)

selamlar öncelikle. bu kasaya araştırırken senin yorumunu görünce cevaplamak istedik. yaklaşık 7 8 ay thermaltake v200tg kullandım. bu kadar kötü bir kasa olamaz sanırım. öne 3 tane fan koymuşlar ama süslük. içeri gram hava almıyor. oyun oynarken elini cama koyunca camın bile ısındığını farkediyorsun. oyun oynarken rx580 aorus 75-78 derece arasındaydı. ön paneli açıp aralık bırakıyordum sıcaklık 65-67 arasına düşüyordu. bu nasıl bir mühendislik bu nasıl bir tasarım anlamıyorum. koskoca markalar önü kapalı hava almayan kasalar yapıyor ya gördüğüm yerde deliriyorum artık o kadar nefret ettim şunlardan. bu kasa yüzünden rage atıp bilgisayarımı parçaladım ben. bu dahil hiç bir önü kapalı mesh olmayan kasayı önermiyorum. tamamen kullanıcı kandırmaya yönelik. rx5700 xt ile sistem toplamayı düşünüyorum bu kasa hoşuma gitti benim eline ulaştıktan sonra yorumlarını atarsan iyi olur. rx 5700 xt nitro+ sığar mı ona da bakmam lazım gerçi bi :)
Bu kasayı kullanmaktayım montaj videosunu izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka eğer yine marka tercihin Thermaltake olursa Commander C35 al. Ben Versa J23 ve V200tg yi bizzat vatanda denedim, dediğin gibi önde fan var ama süslük fan. Commander C35te ise önü mesh olduğu için güzel hava çekiyordu

Kanka eğer yine marka tercihin Thermaltake olursa Commander C35 al. Ben Versa J23 ve V200tg yi bizzat vatanda denedim, dediğin gibi önde fan var ama süslük fan. Commander C35te ise önü mesh olduğu için güzel hava çekiyordu
teknobiyotik x2 hazır sistemini almayı düşünüyorum. içinde aerocool airhawk duo var. sistemin inceleme videosunu izledim rtx 2070 super 60 dereceyi geçmedi ağzım açık kaldı :) bunu alıcam büyük ihtimal
Bu kasayı kullanmaktayım montaj videosunu izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hayırlı olsun güzel sistem olmuş. fanların senkron çalışması da güzel. aorus elite ile alakalı vrm’lerinin pek kaliteli olmadığını ve vrm sıcaklıklarının çok yüksek olduğunu farketmiştim biraz araştırma yapınca bu yüzden asrock b450 pro 4 almayı düşünüyorum. performansından memnun musun anakartın?

teknobiyotik x2 hazır sistemini almayı düşünüyorum. içinde aerocool airhawk duo var. sistemin inceleme videosunu izledim rtx 2070 super 60 dereceyi geçmedi ağzım açık kaldı :) bunu alıcam büyük ihtimal

hayırlı olsun güzel sistem olmuş. fanların senkron çalışması da güzel. aorus elite ile alakalı vrm’lerinin pek kaliteli olmadığını ve vrm sıcaklıklarının çok yüksek olduğunu farketmiştim biraz araştırma yapınca bu yüzden asrock b450 pro 4 almayı düşünüyorum. performansından memnun musun anakartın?
Yani ben overclock yapmadığım için çokta sorun değil benim için gayet memnunum ama asus ve msi'da alınabilir. Tamamıyla tercih meselesi bu modelin argb ve fiyatı uygun olmasından dolayı tercih ettim.

Beyler kasa elime ulaştı gayet güzel kasa. Element T modeline göre küçük :D. Benim anakartimda Argb olmadığı için direkt Sata kablosundan güç verdim fakat ledler çok parliyor be arkadaş ahahha kısma olasılığımız yoktur dimi? Anca, fanlarin soketini o Argb kartindan söküp, anakartta fan yerlerine takmam gerek

Beyler kasa elime ulaştı gayet güzel kasa. Element T modeline göre küçük :D. Benim anakartimda Argb olmadığı için direkt Sata kablosundan güç verdim fakat ledler çok parliyor be arkadaş ahahha kısma olasılığımız yoktur dimi? Anca, fanlarin soketini o Argb kartindan söküp, anakartta fan yerlerine takmam gerek
beğendin mi kasayı? hava sirkülasyonu nasıl

Bende yeni sistem toplamayı düşünüyodum bu kasayla çok hoşuma gitmişti ama DA-MD1 sistemi çok uygun fiyata geldiği için onu almıştım kasa CM Mastercasepro 3 bunun hava akışı kadar olmasada 14 CM iki fanla geliyor üst ve alt mesh elimi öne tuttuğumda buz gibi hava geliyor biraz eski bir kasa sanırım ama şuan satılan çoğu kasadan daha iyi bir hava sirkülasyonu olduğunu düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı