AeroCool BattleHawk vs DS Cube vs GT-A?

HASAN YEŞİL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar i5 6600k ve gtx 970 tabanlı bir sistem toplayacağım. Estetikliği de hesaba katarak sizce hangisi seçilmeli ve sizin önerilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark n10, Corsair 100r, spec serisinden bir ürün seçilmeli . Amazonda yorumlara bakmıştım battlehawk kötü bir kasaymış çok şık duruyor evet ama kötü bir kasaymış.

Ürünün sınıfına göre değişken bir durum. :) Dark N10 çok rahat kullanabileceğinbir kasa, gerek soğutması, gerek kalitesi, gerek estetiği muazzam bir ürün. (y) Alternatif olarak DS Cube seriside başarılı. Ben olsam Dark N10 alırdım.

Ürünün sınıfına göre değişken bir durum. :) Dark N10 çok rahat kullanabileceğinbir kasa, gerek soğutması, gerek kalitesi, gerek estetiği muazzam bir ürün. (y) Alternatif olarak DS Cube seriside başarılı. Ben olsam Dark N10 alırdım.
Dark n10 küçük bi kasa bence soğutma olarak falan aerocool ds cube bence daha iyidir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı