Aerocool Cylon 600W 80+ PSU nasıldır?

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
PSU zaten elimde mevcut, kasa ile beraber almıştım ucuz olsun diye. Herhangi bir sorun yaşamadım ama forumda "o PSU ile PC kullanılmaz" diyen tayfa var, bu PSU için yorumları nedir?

Aerocool VX Plus serisinin iç yapısının az daha iyileştirilip, makyajlanmış hali diyebiliriz. Yani VX Plus ne kadar giriş seviyesi güç kaynağı serisiyse Cylon'da bir o kadar giriş seviyesi. Hangi sistemde kullandığınız daha önemli. Bu tür güç kaynaklarını tıka basa doldurmamak iyi olur her zaman için.

Aerocool VX Plus serisinin iç yapısının az daha iyileştirilip, makyajlanmış hali diyebiliriz. Yani VX Plus ne kadar giriş seviyesi güç kaynağı serisiyse Cylon'da bir o kadar giriş seviyesi. Hangi sistemde kullandığınız daha önemli. Bu tür güç kaynaklarını tıka basa doldurmamak iyi olur her zaman için.

Parça olarak tamamen dolu. 4 RGB RAM'den tutun kulaklık tutucusuna kadar boş USB slotu yok kasada. Ayrıca çift monitör. RTX 3060 ve R5 5600 ile kullanıyorum, 2 bileşen de UV'li ve yüksek güç tüketimi olmuyor. Olduğunda da bir sorun olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteme göre kullanılabilir bir PSU, kesinlikle kullanılmaz denilebilecek bir durumu yok. Bütçe ve fiyatına bağlı ama giriş seviyesi düşük kaliteli bir ürün.
Sağolun hocam aslında Corsair CX750 alacaktım fakat kasa ve PSU alınca çok pahalıya kaçıyordu. Sistemi toplarken en zor karar verdiğim parça kasa oldu.

Geri
Yukarı