Aerocool Cylon hava akımı için fanlar nereye takılmalı?

Mertb4kiee

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Aerocool Cylon kasaya sahibim. Sadece 1 adet egzoz fan bulunuyor ama bugün 2 adet daha aldım. Bunları nasıl ve nereye takmalıyım yardımcı olur musunuz?
c4f45c30-2c6e-42da-9e11-3b35dca8bfa5-jpeg.609279

HABAR

Kilopat
En iyi cevaplar
30
Yer
Çayeli'nden Öte

HABAR

Kilopat
En iyi cevaplar
30
Yer
Çayeli'nden Öte
Kasanın yanında hava alan ızgaralar yok değil mi?
Kasanın ön panelinin sol kısmını fotoğraflayabilir misiniz? Çünkü bu kasanın ön taraftan içeriye hava alabilecek bir yeri yok sanırsam.
Eğer varsa ikisini de öne takın ama eğer yoksa dediğim gibi takmanız daha iyi olur.

OnTheRoonKilled

Decipat
En iyi cevaplar
7
Yer
Zaphkiel
Kasanın ön panelinin sol kısmını fotoğraflayabilir misiniz? Çünkü bu kasanın ön taraftan içeriye hava alabilecek bir yeri yok sanırsam.
Eğer varsa ikisini de öne takın ama eğer yoksa dediğim gibi takmanız daha iyi olur.
Kasanın sadece altında üçük sayılabilecek bir hava boşluğu var eski kasalar gibi ama yandan önden hava almıyor.

KS
Mertb4kiee

Mertb4kiee

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Kasanın sadece altında üçük sayılabilecek bir hava boşluğu var eski kasalar gibi ama yandan önden hava almıyor.
Önünde hava boşluğu sadece alt kısımda var. Ama etkili olacağını sanmıyorum. Onun dışında üst taraftaki yere içeri hava alacak şekilde yerleştiremez miyim?

KS
Mertb4kiee

Mertb4kiee

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Üst taraftan tahliye edecek şekilde yerleştirmeniz daha mantıklı olur.
O zaman hocam şuanki fan yerinde kalıyor birini üste tahliye için takıyorum. Diğerinide önde alt tarafa doğru mu?

Yukarı