Aerocool Cylon önden hava alıyor mu?

301230

Decipat
Yer
???
Bu kasa önden hava alıyor mu? Aerocool Cylon RGB Akrilik Pencereli Kart Okuyuculu USB 3.0 Siyah ATX Oyuncu Kasası | Teknobiyotik

Tasarımını çok beğendim. 600W +80'li modelini alacağım. Onun yerine bunu tercih etsem daha mı iyi olur? (+75 verimliliği var.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasa önden hava alıyor mu? Aerocool Cylon RGB Akrilik Pencereli Kart Okuyuculu USB 3.0 Siyah ATX Oyuncu Kasası | Teknobiyotik

Tasarımını çok beğendim. 600W +80'li modelini alacağım. Onun yerine bunu tercih etsem daha mı iyi olur? (+75 verimliliği var.)

1. kasanın sanki alt tarafında çok küçük bir boşluk var gibi ama büyük ihtimalle süs. 2. kasanın hava boşluğu geniş fakat ona 900 TL vermek yerine Corsair Delta RGB alabilirsin. Bunu sevdiysen ayrı mesele.

Hocam en iyi hava akışı mesh panel kasalarda olur. Örnek bir model.
.

1. kasanın sanki alt tarafında çok küçük bir boşluk var gibi ama büyük ihtimalle süs. 2. kasanın hava boşluğu geniş fakat ona 900 TL vermek yerine Corsair Delta RGB alabilirsin. Bunu sevdiysen ayrı mesele.
Masterbox E500L'nin tasarımını çok beğeniyorum zaten. O yüzden hep benim için 1. sırada oldu da Cylon'u da çok beğendim. Tabii Cylon'u verip 70 derece görmektense E500L alıp 60 derece görürüm daha iyi.

Evet bu kasayı da düşünmüştüm.
Hava almıyor, önermem.

Arkadaşın da dedigi gibi PSU dahil olacaksa Spec Delta 550W alinabilir.

Ya da daha iyi hava akışı için Dark Guardian + VS 550 PSU.
PSU'nun dahil olmasına gerek yok. Peki E500L'nin hava akışı nasıldır?

Geri
Yukarı