Aerocool Cylon vs Aerocool CyberX Kasa Tercihi

Dosya Ekleri

• AE-CYLN-icgorsel-05.jpg
    AE-CYLN-icgorsel-05.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 102
Benim aldığımda bir adet egzoz bir adet de üst tarafta fan var. Ama ön tarafında bildiğim kadarıyla 2 fan yuvası daha var. Baktın hava sirkülasyonu yeterli değil, takarsın 2 tane daha.

Hocam kusura bakmayın birşey daha soracağım. Ben şimdi 3 tane RGB fan alsam 2 taneyi öne takıp 3. fanı arkadakiyle değiştirsem aynı görevi görür mü? Ve bağlantılarını nereye yapacağım?

Hocam kusura bakmayın birşey daha soracağım. Ben şimdi 3 tane RGB fan alsam 2 taneyi öne takıp 3. fanı arkadakiyle değiştirsem aynı görevi görür mü? Ve bağlantılarını nereye yapacağım?
Tabi ki olur. Ancak ön tarafa boş yere RGB fan almanı önermem. Çünkü kasanın ön tarafı tamamen kapalı, bir şey göremezsin yani. Bağlantıları anakartına yapacaksın, yer kalmazsa direk PSU'ya bağlayabilirsin ama kontrol edemezsin. Sürekli tam devir çalışır.

Peki ön taraf yerine alt kısımdaki PSU tarafına taksam olabilir mi? O PSU tarafındaki yerler işe yarar mı?
Neden olmasın. Ama ben senin yerinde olsam üst tarafa konumlandırırdım ki büyük ihtimal öyle yapacağım. Hem içerden hem de üstten görünür ve iyi bir hava sirkülasyonu sağlar.[emoji11]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı