Aerocool KCAS Plus 700W 80 Plus Bronze Alınır mı?

Bymax9

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Ryzen 5 5600X, MSI RTX 3060 Gaming Z Trio ekran kartım var. Başlıkta belirttiğim PSU 1350TL tavsiye eder misiniz? Saçma sapan fiyatlar olmuş PC toplayalım dedik masrafı aldı başını gitti. :) Bunu önermezseniz bu fiyatlara yakın 50-100 altı üstü olur tabii ki tavsiyede bulunur musunuz?

Aerocool yerine benzer fiyatlara daha kaliteli markalardan bulunabilir, hem daha uzun ömürlü olur diye düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba, Ryzen 5 5600X, MSI RTX 3060 Gaming Z Trio ekran kartım var. Başlıkta belirttiğim PSU 1350TL tavsiye eder misiniz? Saçma sapan fiyatlar olmuş PC toplayalım dedik masrafı aldı başını gitti. :) Bunu önermezseniz bu fiyatlara yakın 50-100 altı üstü olur tabii ki tavsiyede bulunur musunuz?
Bu fiyata daha iyi alternatifler varsa yönelebilirsiniz.
Onun haricinde Aerocool VX Plus 500W öneriliyordu, KCAS bilinen bir model diye biliyorum.

Bütçenizi hafif zorlayıp üstte atılan C650'yi alabilirseniz çok iyi olur. Gayet iyi bir güç kaynağı, şansız değilseniz yıllarca sıkıntısız gider.

Bu fiyata daha iyi alternatifler varsa yönelebilirsiniz.
Onun haricinde Aerocool VX Plus 500W öneriliyordu, KCAS bilinen bir model diye biliyorum.
VX Plus modeli bütçesi olmayanlara öneriliyor genelde. İyi bir güç kaynağı değil ama elde kalacak gibi de değil. Yine de yıllarca sistem emanet edilmez. KCAS da benzer bir PSU.

Hepinize teşekkür ederim dostlar. Bu PSU olabilir olan oldu zaten 200 lira batırmaz :) düzgün güç kaynağı ise alırım, kasayı da zaten NZXT H510 Flow aldık PSU da bu olsun :)
Güzel hocam. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı