Aerocool Project 7 Siyah Kasayı Nasıl Güzelleştirebilirim?

Fatih Toprak

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aerocool Project 7 (siyah) kasaya sahibim. Kasama biraz renk katmak istiyorum. İstediğim şeyler kasa boyamak felan değil. Yani 3-5 liralık şeylerle yapılacak şeyler istiyorum. Neler yapabilirim? @Silinen üye

6.png
Resimdeki yerleri beyaz şerit bant ile kaplamak istiyorum ama bantları geri sökersem iz bırakır gibi geliyor. Nasıl yapabilirim? Başka ne önerirsiniz? Dediğim gibi bütçesiz önerilere ihtiyacım var. Yani çok çok ucuz maliyetli olması gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Not: Sadece işaretli yerler değil, o tarzda olan şeyleri bant ile kaplamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Berkay Kalkan Kasanın ön panelinde RGB LED bulunuyor zaten. Kutu içeriğinden de ön panele bağlı olan bir RGB LED daha çıktı. Sleeve kablo düşünüyorum fakat biraz pahalı. Başka önerileriniz var mı?

Aerocool Project 7 (siyah) kasaya sahibim. Kasama biraz renk katmak istiyorum. İstediğim şeyler kasa boyamak felan değil. Yani 3-5 liralık şeylerle yapılacak şeyler istiyorum. Neler yapabilirim? @Silinen üye

Eki Görüntüle 245362 Resimdeki yerleri beyaz şerit bant ile kaplamak istiyorum ama bantları geri sökersem iz bırakır gibi geliyor. Nasıl yapabilirim? Başka ne önerirsiniz? Dediğim gibi bütçesiz önerilere ihtiyacım var. Yani çok çok ucuz maliyetli olması gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Not: Sadece işaretli yerler değil, o tarzda olan şeyleri bant ile kaplamak istiyorum.
Merhaba benim fikrimi soracak olursanız. Pahalı bir kasayı ucuz modifikasyonlarla gülünç duruma getirmektense hiç yapmamak daha iyi bir fikirdir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı