Aerocool Quartz Blue Kasanın Hava Akışı Nasıl Artırılır?

daryun

Hectopat
Kasa Aerocool Quartz Blue önden içeri hava akışı çok az. Sizden istediğim çözüm önerileri. Kasanın içinde toplamda 6 fan var 1 arka 2 üst 3 ön de olmak üzere. Üsteki 2 fan içerideki havayı dışarı atıyor onların yönünü değiştirsem fayda eder mi? Ve ya öndeki camı bir şekilde söksem onun yerine koyabileceğim bir ürün linki verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapabileceğin en kral hava akışını sağlamışsınız. Bundan daha iyi bir hava akışı istiyorsanız o kasayı satıp yerine mesh ön panele sahip bir kasa almanızda fayda var. Cooler Master MB511 kasasını alabilirsiniz. Bende de ön paneli cam kasa mevcut ve ne yaparsanız yapın, hava akışı konusunda mesh yapıya sahip kasaların yanından dahi geçemezler. Benim kasanın ön camı pratik olarak çıkıyor ve oyun oynadığımda çıkartıyorum o şekilde kullanıyorum. Bütçem müsait olduğunda MB511 almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı