Aerocool V3X Advence Devil Red Edition 600W kasa incelemesi

Herkese merhaba.
Yaklaşık 3 gün önce sipariş ettiğim kasa elime geçti. Ben de akabinde ilk deneyimlerimi aktarayım dedim.
Öncelikle PSU ile başlayayım. İçinde Aerocool VX 600 80+ Bronze PSU bulunuyor. Bu 552w verebilmektedir. Tek eksiği modüler olmaması onun haricinde hiçbir sorunu yok. Son derece sessiz.
Kasaya geçecek olursak ATX ve MiniATX anakartlara destek veriyor. Malzeme kalitesi bence gayet güzel kolay kolay başına bir şey geleceğini zannetmiyorum.İçi ne yazık ki çok dar. Özellikle PSU'nun yukarıda olması ile birlikte anakartın aşağısında kalan girişlere takılacak olan kabloların yetişmesi iyice zorlaşıyor. (ATX anakartlar için) Bunların haricinde SSD yerleri bulunmakta. Kablolama yönetimi var ama darlıktan dolayı ve kabloların yetişmemesinden kullanamadım.
Kasa içinde 2 adet fanla geliyor. Benim sisteme yeterli geldi gibi ama ilerde ekleme yapmayı düşünüyorum.
Fiyat anlamında 285 TL gibi bir fiyata almıştım. (Bu fiyata çok iyi. Yanlış hatırlamıyorsam o PSU 225 TL idi)
Bu kasa o fiyata alınabilecek en iyi kasalardan biri bence.
Resimleri kullandığım bilgisayar müsait olmadığı için evde koyacağım.

Buyrun kasanın resimleri
IMG_20150624_205619.jpg
IMG_20150624_205534.jpg

Demin başka forumda sistem tavsiyesi yaparken 600W kasa arıyordum ve buna denk geldim, incelemesi var mı diye bi aratayım dedim. 600W 80+ bu fiyata gerçekten çok iyi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı