Aerocool VX Plus 500W nasıl?

Şöyle düşün sen elektrik ile çalışıyorsun o elektrik yok olursa sen de yok olursun. Patladığı an diğer parçalara zarar vermezse saçma zaten. Anlık akım ile zaten her türlü zarar verir. Neden dikkate almazsınız anlamıyorum, sesli ve kötü. Bütçenizi belirtin.

Şöyle düşün sen elektrik ile çalışıyorsun o elektrik yok olursa sen de yok olursun. Patladığı an diğer parçalara zarar vermezse saçma zaten. Anlık akım ile zaten her türlü zarar verir. Neden dikkate almazsınız anlamıyorum, sesli ve kötü. Bütçenizi belirtin.
bana diğer açtığım konularda o psu önerildi kasayada ihtiyacım olduğu için aldım 500 tl verdim kasa+psu ya
illa patlayacak diye bir şey yok ama bannerlord witcher 3 gibi oyunlar tetikler mi ?

Fazla tetiklemez, işlemciyi ısındıran ve tam güç gerektiren oyunlardan biraz uzak dur yeter. Madem aldın, o kadar kötü ve direk patlar diyeceğim bir PSU değil. Lakin pek de iyi değil.
gelmeden iade etme şansım var mı eğer edersem sadece psu almayı düşünüyorum kasam casper nirvana d200 kasayıda sonra değiştirebilirim
Fazla tetiklemez, işlemciyi ısındıran ve tam güç gerektiren oyunlardan biraz uzak dur yeter. Madem aldın, o kadar kötü ve direk patlar diyeceğim bir PSU değil. Lakin pek de iyi değil.
önerdiğin psu varmıdır gtx 1650 super i5 6500 var

şuanlık aerocool vx plus 500 w ı kullanacağım ileride farklı bir psu alırım bir süre idare eder dimi ?
Bence kullanın içiniz de rahat olsun öyle haşat bir ürün değil kanımca. İçinize sinmediyse bütçeniz oluşunca değiştirirsiniz. Her elektronik ürün bozulabilir patlayabilir bunun olmayacağının bir garantisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı