Aerocool VX Serisi 400W Güç kaynağı nasıldır ?

B4ybars

Kilopat
Makaleler
1
Bu güç kaynağını alacağım da Aerocool VX Serisi 400W, sistem şu şekilde yeter mi acaba ?

• Core 2 Quad Q8300 2.50 GHz
  • R7 250 GDDR3
  • 4 GB RAM
  • P5KPL-AM
Bazen ekran kartı yanıt vermeyi durdurdu ve bu durumdan kurtuldu hatası veriyor anladım ki PSU yetmiyor, çünkü PSU FSP-300W, 12v kanalından 252w veriyor bu güç kaynağı ise 12v kanalından 334w veriyor.

Bu güç kaynağını alacağım da Aerocool VX Serisi 400W, sistem şu şekilde yeter mi acaba ?

• Core 2 Quad Q8300 2.50 GHz
  • R7 250 GDDR3
  • 4 GB RAM
  • P5KPL-AM
Bazen ekran kartı yanıt vermeyi durdurdu ve bu durumdan kurtuldu hatası veriyor anladım ki PSU yetmiyor, çünkü PSU FSP-300W, 12v kanalından 252w veriyor bu güç kaynağı ise 12v kanalından 334w veriyor.
İyidir. Ama ben sizin sorununuzun yazılımsal olabileceğini düşünüyorum.

80 plus değil, vadettiği gücü 2 kanal'dan sağlıyor, büyük ihtimalle iç bileşen kalitesi de kötü açıkcası tavsiye etmiyorum.

Evga,Corsair,Seasonic,Highpower,FSP,Cooler Master marka 80 plus ve Korumaları tam olan PSU bakın.

Öneririm aerocool güvenilir bir firma apu sistem toplama videosundaki kasada bunun 500w olan modeli vardı .
R7 250 için tam performans verir değil mi ? Çünkü bilgisayarı fişe takıp ilk çalıştırdığımda ekran kartı çalışmıyor, power düğmesine basılı tutup kapatıp tekrar açınca sorunsuz bir şekilde açılıyor sorun çözülür demi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı