Aerocool VX Serisi 500W Değiştirilir mi?

Bende aynısını kullanıyorum ve upgrade yapmadığım sürece değiştirmeyi düşünmüyorum. Eğer sende değişiklik yapmayacaksan ve sorunu yoksa dursun bence.

Bende 400W olanı var. İlk başlarda iyiydi sessizdi fakat sonradan bozuldu kendi kendine. Bildiğin traktör sesi çıkartıyordu fanı, çok yavaşça vuruyordum normal haline dönüyordu. Veya bu ses çıktığında PC'yi kapatıp açıyordum yine düzeliyordu. Sıkıntılı bir ürün. Garantiye gönderdim sorun yok deyip 1 ay oyaladılar. Zaten 100 liraya almıştım uğraşmadım. Sesi duymak isterseniz Youtube'a atmıştım link verebilirim.

Bende 400W olanı var. İlk başlarda iyiydi sessizdi fakat sonradan bozuldu kendi kendine. Bildiğin traktör sesi çıkartıyordu fanı, çok yavaşça vuruyordum normal haline dönüyordu. Veya bu ses çıktığında PC'yi kapatıp açıyordum yine düzeliyordu. Sıkıntılı bir ürün. Garantiye gönderdim sorun yok deyip 1 ay oyaladılar. Zaten 100 liraya almıştım uğraşmadım. Sesi duymak isterseniz Youtube'a atmıştım link verebilirim.

Sizin ki baya sıkıntılıymış bende bahsettiğiniz gibi ses vs olmuyor..

Fanını değiştirebilirsiniz zor bir işlem değil.

Fanını değiştirebilirsiniz zor bir işlem değil.
Başka bir sıkıntısı var. Bazen PC'yi açarken kendi kendi ''zarrrrrr'' diye ötmeye başlıyor direk. 2-3 DK sonra kendi kendine düzeliyor. Fanını kontrol ettim herhangi bir sıkıntı göremedim. Belki sorun devrelerindedir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı