Aerocool VX Serisi PSU İyi mi?

yusuf-5896

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bana 350-400 W bir PSU lazım. Bu kadar fazla bile geliyor. 100 lira civarı bu PSU'yu buldum.
Aerocool VX Serisi 400W 28A@12V Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VX400)
Bu iş görür mü? Kalitesi nasıldır?

Ha yazmayı unutmuşum, Deep Cool SW kasada kablolar yetişir mi? Bazı PSU'larda alttan kablo yetişmiyormuş.
@NorthernsKnight siz bu kasada hangi PSU'yu kullandınız?

Yoksa bunu mu almalıyım?
Xigmatek X-CALIBRE Serisi 400W 80Plus Güç Kaynağı (XCP-A400) 10610156

Şahsen AeroCool'un 1100 Watt'lık olan power'ını kullanıyorum, bek memnun olduğumu söyleyemem: Sisteme yük bindiğinde power'ımın kasadan çıkıp kaçası geliyor, 1100 watt olmasına rağmen.

Tabi kafanızı karıştırmak istem, eğer bu almak istediğiniz power'ı kullanıp memnun olan arkadaşlar var ise önerisini dikkate alabilirsiniz.:)

Merhaba arkadaşlar, bana 350-400 W bir PSU lazım. Bu kadar fazla bile geliyor. 100 lira civarı bu PSU'yu buldum.
Aerocool VX Serisi 400W 28A@12V Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VX400)
Bu iş görür mü? Kalitesi nasıldır?

Ha yazmayı unutmuşum, Deep Cool SW kasada kablolar yetişir mi? Bazı PSU'larda alttan kablo yetişmiyormuş.
@NorthernsKnight siz bu kasada hangi PSU'yu kullandınız?

Yoksa bunu mu almalıyım?
Xigmatek X-CALIBRE Serisi 400W 80Plus Güç Kaynağı (XCP-A400) 10610156
Ben Xigmatek X-Calibre 500W PSU kullanıyorum. Gayet uzun PSU kabloları. Sıkıntı yok yani.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı