Aerox3 Wireless vs Glorious Model O Wireless vs Pwnage Ultra Custom ergo

Bütçe
800

badou

Hectopat
Daha fazla  
800TL bir bütçem var. Şu ana kadar bakıp beğendiğim bu üç mouse arasında en iyisi hangisidir?
Eğer başka öneriniz varsa bütçe 800 Max.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aerox 3 Wireless 800 liraya var mı ki ya? Pwnage Ultra Custom Ergo fiyat/performans açısından daha iyi.
890 civarı buldum amazonda eğer aerox3 en iyisiyse 100 daha ekleyip onu alacağım yani bütçem 900'e kadar çıkabilir eğer önereceğiniz mouse bu üçünden açık ara iyi ise
Aerox 3 Wireless 800 liraya var mı ki ya? Pwnage Ultra Custom Ergo fiyat/performans açısından daha iyi.

800TL bir bütçem var. Şu ana kadar bakıp beğendiğim bu üç mouse arasında en iyisi hangisidir?
Eğer başka öneriniz varsa bütçe 800 Max.
Model O Wireless alınmaz. Pwnage Ergo güzel fakat Palm tutuyorsanız iyi. Claw veya Fingertip iseniz Fury Z veya Aerox 3 Wireless arasında seçim yapın derim.

model o wireless neden alınmaz
Yapı kalitesi iyi değil. Yurtdışındakiler yenilendi fakat ülkemizdeki hala eski model. Fury Z almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Ürünün adı Rampage olsada alakası bile yok. Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless'tır, Amerika'da Xenics Titan Gx Air diye geçiyor. Bizzat kendim kullanıyorum, öneriyorum.

Yapı kalitesi iyi değil. Yurtdışındakiler yenilendi fakat ülkemizdeki hala eski model. Fury Z almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Ürünün adı Rampage olsada alakası bile yok. Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless'tır, Amerika'da Xenics Titan Gx Air diye geçiyor. Bizzat kendim kullanıyorum, öneriyorum.

3335 switch olmasından dolayı çekiniyorum,
STEELSERIES Aerox 3 Onyx Gaming Mouse Siyah Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor gittigidiyor'da bunu gördüm açıklamada kablosuz yazıyor fakat çözemedim gittigidiyor olması da benim için çekince

3335 switch olmasından dolayı çekiniyorum,
STEELSERIES Aerox 3 Onyx Gaming Mouse Siyah Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor gittigidiyor'da bunu gördüm açıklamada kablosuz yazıyor fakat çözemedim gittigidiyor olması da benim için çekince
Ürünün fotoğrafına kablolu modeli koymuşlar. Sanırım kablolu, fiyatta 650 TL.

3335 Sensör gayet iyi. Sayısı az gibi gözükse de 400 İPS güce sahip. Bu sensör Wireless mouse'lar için. Az güç tüketiyor ayrıca. Korkunuz olmasın. Mouse Sensörlerinin listesini bırakayım:

Geri
Yukarı