Afgan mültecilerin Türkiye'ye gelmesi

Peki sınırları kapatmamalarının sebebi ne arkadaşlar? Sizce iktidar izlediği bu politikadan ne kazanıyor?
Suriye'lilere verildiği gibi Afgan'lara da ileride vatandaşlık verilir mi sizce?
Tabii ki verir bunlar. Oy için. Bunlar iç savaş başlatırlar. Bu herifleri biz neden kabul ediyoruz aklım almıyor. Gerekirse bana oy verin hepsini ülkeden göndereyim. Ama bunların gitmesi gerek. Defolup gitmeleri gerekir. Vallahi Türkiye son 10 yılda çöktü. İğrenç bir ülke oldu. İnsana değer vermiyorlar. Bu herifler elini kolunu sallayarak girsin, ülkemizdeki insanları katletsin. Olmazki. Tabii eğer hala aynı şeyi neyse ya.

Herkese selam. Bildiğiniz üzere ABD'nin Afganistan'dan çekilip olaya Türkiye'yi dahil etmesinden sonra gündemi bir hayli meşgul eden bir mülteci krizi var. Konuya tam hakim değilim ve bu sebepten ötürü sizin düşüncelerinizi almak istiyorum.

Kandahar ve spin boldak taraflarının düşmesi sonucu daha büyük bir mülteci akını gelecek deniliyor. Afganlar ayaklarının tozuyla tecavüz, taciz haberlerini getirmeye başladılar. İktidar tarafı ve yandaşları bu haberler için asılsız diyorlar fakat her gün gündeme düşen videolardan sonra milli savunma bakanlığı'nın Twitter üzerinden yaptığı paylaşım tabanı hazırlamak, alıştıra alıştıra söylemek gibi bir şey olsa gerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum.

Evet Türklerin ülkesinde Türklerden daha özgür olacak bir ırk daha.

Çok fazla insanın ateist olmasına şaşırılmamalı bence :(
(sırf bazıları kötü Müslüman diye ateist olanlar için konuştum)

Tabii ki verir bunlar. Oy için. Bunlar iç savaş başlatırlar. Bu herifleri biz neden kabul ediyoruz aklım almıyor. Gerekirse bana oy verin hepsini ülkeden göndereyim. Ama bunların gitmesi gerek. Defolup gitmeleri gerekir.

Çok geç çok. Birilerinin silahlanıp hepsini öldürmesi falan gerekiyor yoksa kurtulamayız.

Oy işi 2023'e kadar halledilir mi bilemem. Şu an mülteci gelmedi diyorlar, 2023'e kadar vatandaşlık işlemlerine başlarlarsa büyük başarı. 😀 Avrupa'dan mülteciler için alınan para da işin içinde tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı