Afganlar, Antalya'da bayrak dikti

Sosyal medyada paylaşılan her şeye inanmayın. Genelde yalan bilgiler veriliyor. Bu bilgininde doğruluğundan çok şüpheliyim. Kanıtlı bilgi paylaşın.

Yav işte kanıt dostum, bir sayfa var bir platformda kanıtları ile paylaşıyorlar biraz araştırınca bulabilirsin... Yasak forumda paylaşmak...

Sosyal medyada paylaşılan her şeye inanmayın. Genelde yalan bilgiler veriliyor. Bu bilgininde doğruluğundan çok şüpheliyim. Kanıtlı bilgi paylaşın.

Yalan doğru olsa ne fark eder hapishaneleri boşaltarak gönderdikleri kesinleşti bu tipleri bir kadın bir çocuk yok.

ülkemde mülteci istemiyorum.

Son düzenleme:
Yasak forumda paylaşmak...
Yalan haber paylaşmak yasak değil de kanıt mı paylaşmak yasak! Hadi ordan. Sosyal medyanın %90'ı yalan olmuş işim gücüm yok her yalanın doğru olup olmadığını araştıramam. Bunları paylaşanlar bir zahmet yaydıkları haberin doğruluğundan emin olsun ondan sonra kanıtlı şekilde paylaşsınlar.

Geliyorlar ve türlü türlü suçlar işliyor, milletin damarına basıyorlar. Bir tanesini bile ülkemde görmek istemiyorum. Diğer konularda bununla ilgili düşüncelerimden de çokca bahsettim. İşin bu kısmı ortada. Anlamadığım nokta şu. Kim bunlara iş yeri, ev veriyor, işe alıyor? Üç beş kuruş fazla kazanacağım diye yer yurt sahibi ediyorlar. Onlara da yazıklar olsun.

Yaşadığım bir olayı da anlatmak istiyorum. Öğrenci evinde kalırken verdiğim ev ilanına birisi dönüş yaptı. "Suriyelim, İstanbul'a gezmeye geldim. Yakında dönüş yapacağım ve ev bakıyorum" dedi. Ben de "Olumlu düşünmüyorum" dedim. "Parasal yönden sıkıntı olmaz, gerekirse fazla ödeme yaparım. Devletten ve birkaç yerden burs alıyorum" dedi. Bende film koptu. Ağzıma ne geldiyse saydım. Bütün kirayı ben vereyim dese de kabul etmezdim. Bin tane mülküm olsa birini vermem bunlara. Barındırmayacaksın hiçbirini.

Yalan haber paylaşmak yasak değil de kanıt mı paylaşmak yasak! Hadi oradan. Sosyal medyanın %90'ı yalan olmuş işim gücüm yok her yalanın doğru olup olmadığını araştıramam. Bunları paylaşanlar bir zahmet yaydıkları haberin doğruluğundan emin olsun ondan sonra kanıtlı şekilde paylaşsınlar.

Hadi benden, o zaman araştırmayacak isen sazan gibi atlama he de geç güzel arkadaşım benim, inanıp inanmama özgürlüğün var sanırım tek o özgürlüğün kaldı zaten ülkede :).

AKP Sözcüsü Ömer Çelik: "Bir takım videolar gösteriliyor, Türkiye’nin sınırları delik deşikmiş gibisinden… Türkiye’nin sınır hakimiyeti yüksektir. İçişleri Bakanlığımızın yaptığı çalışmalar yüksek standartlıdır. Afganistan ya da dünyanın başka yerlerdeki siyasi gruplarla, resmi ya da gayrı resmi, Türkiye hepsiyle görüşerek orada pozisyon almak şekliyle bir tecrübeye sahiptir."

Güler misin, ağlar mısın?

Hadi benden, o zaman araştırmayacak isen sazan gibi atlama he de geç güzel arkadaşım benim, inanıp inanmama özgürlüğün var sanırım tek o özgürlüğün kaldı zaten ülkede :).
Sazan gibi atlayanlar senin gibi her habere inanıp, doğruluğunu bilmeden bu haberleri hemen paylaşanlar. Yada yalan olduğunu bile bile de paylaşıp, insanları kandırmaya çalışanlar. Ama bu ülkenin yalanlara karnı tok.

Yeni konular

Geri
Yukarı