Antalya'da sokaklar bomboş

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Bugün dershanenin son günü ve Antalya'da Kaleiçi'nden geçmem gerekiyor. Mark Antalya AVM'nin yanından geçerken her zaman dopdolu olan yerlerin bomboş olduğunu fark ettim. Çok değişik bir duygu hissettiriyor.
IMG_20200315_105000.jpg

IMG_20200315_105345.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Manavgat'tayım ve pazar vesilesiyle bir grup evde tünüyor, diğer grup ise nedensizce, umursamazca dışarıda :D 07 insanları olarak garip vatandaşlarız :)

2. Resimdeki meydan Kaleiçi'ne gidiyor. Her gün geçtiğim yol. Çoğu zaman turistten adım atılmıyor.
Bugün dershanenin son günü ve Antalya'da Kaleiçi'nden geçmem gerekiyor. Mark Antalya AVM'nin yanından geçerken her zaman dopdolu olan yerlerin bomboş olduğunu fark ettim. Çok değişik bir duygu hissettiriyor.Eki Görüntüle 514280
Eki Görüntüle 514281

Bu arada hangi dershaneye gidiyorsunuz?

Günlerden pazar ve saatin de henüz erken olmasından dolayı olabilir mi? ☺ Hafta sonları bu saatlerde fazla kalabalık olmaz. Öğleden sonra kalabalık yavaş yavaş artmaya başlar.

Günlerden pazar ve saatin de henüz erken olmasından dolayı olabilir mi? ☺ Hafta sonları bu saatlerde fazla kalabalık olmaz. Öğleden sonra kalabalık yavaş yavaş artmaya başlar.
Saat 1:30'da geldim aynı yere yine bu kadar boştu. Çok az artmıştı kalabalık.
2. Resimdeki meydan Kaleiçi'ne gidiyor. Her gün geçtiğim yol. Çoğu zaman turistten adım atılmıyor.

Adını ben bile hatırlamıyorum desem yalan olmaz. Valilik binasının arkasında bulunuyor ama.

Adını ben bile hatırlamıyorum desem yalan olmaz. Valilik binasının arkasında bulunuyor ama.

Daha dün oralardan geçtim. Işıklar Caddesinde, Doğu Garajında gezdim. Hatta Konyaaltı Plajına da gittim ama plaj yine normaldi de diğerleri o kadar da kalabalık değildi. Yine de Antalya 💙

Son düzenleme:
Çanakkale için durumlar benzer. Çalışmak zorunda olan kesim yine çalışıyor, geri kalan kesim evinden çok fazla çıkmıyor gibi duruyor. AVM ve diğer topluluk içeren binaların hepsi boş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı