Afox GTX 750 Ti görüntü vermiyor

VolkanBLR

Femtopat
Merhabalar,
Sistemim Quad 8400 işlemci,
ASUS P5G41T-M LX anakart,
Kingston KVR1333D3N9/4G 4 GB DDR3 1333 MHz PC bellek,
FSP FSP500-60AHBC 500W 80+ PFC aktif Power Supply.
Bu sisteme Afox GTX 750 Ti ekran kartı aldım fanlar dönüyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Nedeni ne olabilir? Yardım önerilerinizi acil bekliyorum.

Görüntü vermiyor ise @Furkan17TR kullanıcının dediği ne kadar saçma gözükse de iş yapıyor. Silgi ile silin olmazsa PCI kısmını da hafif bir fırça ile silin. Olmazsa kartı başka sistemde deneyin veya garantiye gönderin.

.

Arkadaşın bahsettiği ürün bu sanırsam 719 TL'ye almış keşke onun yerine 500 TL'ye falan RX 550 2 GB alsaymış veya bütçe arttırıp RX 560 4 GB.
Sisteme en iyi ekran kartı bu olur diye düşünmüştüm ama duruma göre ekran kartını iade edip önerdiklerinizden bütçeme göre değerlendirebilirim.
Dostum, bir bildiğin yok. Sana %90 çözümü söylüyorum.

Sen bilirsin. Kartı garantiye yolla. Benden daha da yardım bekleme.
Bilsem zaten burada sizlerden yardım rica etmezdim. Sadece sıfır alınmış bir ürüne bu şekilde yaklaşımın yanlış olduğunu düşünüyorum.
Görüntü vermiyor ise @Furkan17TR kullanıcının dediği ne kadar saçma gözükse de iş yapıyor. Silgi ile silin olmazsa PCI kısmını da hafif bir fırça ile silin. Olmazsa kartı başka sistemde deneyin veya garantiye gönderin.
Ben saçma demedim ama arkadaş biraz alınganlık yapıyor. Önerilerinize açığım ama sıfır ürün için de kullanıcı hatasına sebep vermek de istemiyorum

Son düzenleme:
Denginde istiyorsanız RX 460 olabilir.
Bahsettiğim sistemde maksimum verimi hangi ekran kartıyla alabilirim? Mümkünse sıfır olsun,2.el piyasası çok meşakkatli.
Tam olarak bilmiyorum ama
Hocam monitörünüzün çözünürlüğü kaç onu söyleyebilir misiniz?
Tam olarak bilmiyorum ama 2010 yılında alınmış Beko marka monitör.

Bahsettiğim sistemde maksimum verimi hangi ekran kartıyla alabilirim? Mümkünse sıfır olsun,2.el piyasası çok meşakkatli.
Tam olarak bilmiyorum ama.

Tam olarak bilmiyorum ama 2010 yılında alınmış Beko marka monitör.

Hocam ileride elinize para geçtiğinde falan sistemi yenilemeyi düşünüyor musunuz?

Hocam benim size önerim ekran kartınızı iade edip o paraya 340 daha koyup teşhir ürünü olan fakat arızalı çıkarsa 15 gün içinde iade ve 1 yıl garantisi olan Sapphire Nitro RX 470 kartını ve 4 GB 1333MHz RAM'i tercih ederim.

Bu ekran kartı ve 8 GB RAM ile tüm oyunları monitörünüzün çözünürlüğünde Ultra ayarlarda oynayabilirsiniz bir süre böyle idare edin daha sonra elinize para geçince sisteminizi satın ve DDR4 sistem toplayın ekran kartınıza darboğaz yapmayacak şekilde daha sonra da monitörü yenilerseniz çok güzel bir sistem olur.

Bütçenizi çok aştıysam gerekirse RAM'i almayın bir süre düşük oyunlarla takılın ama bu ekran kartını bence kaçırmayın çok uygun fiyatlı.

Hocam benim size önerim ekran kartınızı iade edip o paraya 340 daha koyup teşhir ürünü olan fakat arızalı çıkarsa 15 gün içinde iade ve 1 yıl garantisi olan Sapphire Nitro RX 470 kartını ve 4 GB 1333MHz RAM'i tercih ederim.

Bu ekran kartı ve 8 GB RAM ile tüm oyunları monitörünüzün çözünürlüğünde Ultra ayarlarda oynayabilirsiniz bir süre böyle idare edin daha sonra elinize para geçince sisteminizi satın ve DDR4 sistem toplayın ekran kartınıza darboğaz yapmayacak şekilde daha sonra da monitörü yenilerseniz çok güzel bir sistem olur.

Bütçenizi çok aştıysam gerekirse RAM'i almayın bir süre düşük oyunlarla takılın ama bu ekran kartını bence kaçırmayın çok uygun fiyatlı.
Önerdiğiniz ekran kartı benim sistemime uygun mudur? Darboğaz yapar mı? Önerdiğiniz ramleri de zaten kullanmaktayım 😊

Önerdiğiniz ekran kartı benim sistemime uygun mudur? Darboğaz yapar mı? Önerdiğiniz RAM'leri de zaten kullanmaktayım 😊

Hocam işte ikinci bir 4 GB RAM'i alıp 8 GB RAM yapabilirsiniz ekran kartınız sisteminize uyumlu mu olayına gelince monitörünüzün 1366X768 çözünürlük olduğunu farz ediyorum Ultra ayarda açsanız bile en az %50'lık darboğaz olacaktır fakat GTX 750 Ti ekran kartından daha yüksek performans alacaksınız ve ileride sistemi satıp güçlü işlemciye ve 1080P monitöre geçince o ekran kartının nimetlerinden faydalanacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izleyipte GTX 750 Ti ile RX 470'in farkını görebilirsiniz 200 TL paraya değer mi ona öyle karar verin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı