After Effects 2019 video eklendiğinde dil Türkçe oluyor

Learxy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, After Effects 2019 kullanıyorum, her zamanki gibi edit yapmak için video indirdim. Videoyu açtığımda alt yazı bölümünden sesi İngilizce ve Türkçe yapabiliyordum. After Effects'e girdim ve videoyu After Effects'e attım. Videoyu başlattığımda otomatik Türkçe oluyor. İngilizce yapmam gerek.

Selam benim gibi editörlük yapan arkadaşım ^^ konuyu biraz daha açma şansın var mıdır?

Dostum ben peaky blinders editi yapacağım, bunun için önce filmi indirdim, filmi Türk bir siteden indirdim başka indirme yeri yok çünkü, filmin içinde sanırsam 2 ses paketi mevcut, Windows ayarlardan sesi İngilizce veya Türkçe olarak değiştirebiliyorum, ama After Effects'e gelince sesi otomatik Türkçe yapıyor, ve nasıl sesi değiştirebileceğimi bilmiyorum.

selam benim gibi editörlük yapan arkadaşım ^^ konuyu biraz daha açma şansın varmıdır?
bak burda ses yerinde ingilizce ve türkçe var

1700662294250.png

Dosya Ekleri

• 1700662271154.png
    1700662271154.png
    41,3 KB · Görüntüleme: 6
o zaman video direk türkçe olarak inmiş demekki sadece after effects için geçerli bir durum değil gibi. 2 çözümün olarabilir burda incele konsoldan ingilizce halini bulup indirebilirsin yada bölümü başka bir siteden bulup ingilizce sesini hiç değiştirmeden indirmeyi deneyebilirsin. en kötü hazır paylaşılan kliplerden bak yada youtubedaki kısa kliplerden ses al indir

o zaman video direk türkçe olarak inmiş demekki sadece after effects için geçerli bir durum değil gibi. 2 çözümün olarabilir burda incele konsoldan ingilizce halini bulup indirebilirsin yada bölümü başka bir siteden bulup ingilizce sesini hiç değiştirmeden indirmeyi deneyebilirsin. en kötü hazır paylaşılan kliplerden bak yada youtubedaki kısa kliplerden ses al indir
aynen ona kaldım , teşekkürler ilgin için <3

Yeni konular

Geri
Yukarı