After Effects bütün sürümler kasıyor

KemikAlly

Centipat
Arkadaşlar merhaba After Effects'in 2020 ve 2012 CS 6 olmak üzere 2 sürümünü kullanıyorum. 2'sinde de bir plugin kullanırken çok kasıyor. Her pluginde çok kasıyor. Nasıl bu sorunu çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba After Effects'in 2020 ve 2012 CS 6 olmak üzere 2 sürümünü kullanıyorum. 2'sinde de bir plugin kullanırken çok kasıyor. Her pluginde çok kasıyor. Nasıl bu sorunu çözebilirim?

After effetcse daha fazla RAM ayırın eğer düzelmezse pluginde sorun vardır tahminimce bu sektörde yenisiniz ve after effetcs çok iyi bilgisayarlarda bile bazen çöküp kasıyor.

Sistemin nedir? Düşük bir sistem mi?
Sistem nedir?
Optimizasyon kötü olabilir - sisteminizle uyumlu olmayabilir -
Asus G752VS Laptop 64gb Ram Gtx 1070 8gb İ7-6820hk.

After effetcse daha fazla RAM ayırın eğer düzelmezse pluginde sorun vardır tahminimce bu sektörde yenisiniz ve after effetcs çok iyi bilgisayarlarda bile bazen çöküp kasıyor.
32 GB Ram ayırdım. Evet yeniyim ama arada çökse razıyım video kare kare ilerliyor o kadar kasıyor.

Arkadaşlar yazdıktan sonra dışarı çıktım şimdi gelebildim eve geç yazdım biraz kusura bakmayın.

ASUS G752vs laptop 64 GB RAM GTX 1070 8 GB i7-6820hk.

32 GB RAM ayırdım. Evet yeniyim ama arada çökse razıyım video kare kare ilerliyor o kadar kasıyor.

Arkadaşlar yazdıktan sonra dışarı çıktım şimdi gelebildim eve geç yazdım biraz kusura bakmayın.

Hocam işlemciniz zor bol efektli projeleri Full kalitede renderlayamaz telefonda olduğum için tam yerini bilmiyorum ama videoyu gördüğünüz kısımda sizde Full yazar onu quarter yapıp tekrar dener misiniz çünkü istediğiniz kadar RAM'iniz olsun render işlemci ile alır RAM ise sadece render alınan yerleri aklında tutarak önceki yerleri tekrar render almayarak zaman kazandırır.

Geri
Yukarı